2021-11-04

„Nasz nowy dom”: Wyjątkowy jubileusz w programie. Zobacz!

0

Na planie 250. odcinka pojawiła się reszta ekipy i okolicznościowy tort. Wyjątkowy moment w programie „Nasz nowy dom”. Podczas jubileuszowego remontu w Stańkowej świętowali Katarzyna Dowbor, architekci: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk, Marta Kołdej i kierownicy ekip budowlanych: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski, Przemysław Oślak, a także inne osoby zaangażowane w produkcję.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Najszczęśliwsze są rodziny
Podczas prac prowadzonych w miejscowości Stańkowa ekipa pracująca na planie i pozostali jej członkowie znaleźli czas na wspólne spotkanie. - My jesteśmy szczęśliwi, ale co jest najważniejsze? Najszczęśliwsze są rodziny, którym daliśmy domy - powiedziała prowadząca Katarzyna Dowbor i po chwili rozpoczęła świętowanie.

Przepiękne osiem lat
„Nasz nowy dom” zmienia życia potrzebujących rodzin od 2013 roku. Od samego początku projekty odmienionych budynków tworzy Martyna Kupczyk. - Jestem z programem od ośmiu lat. Kawał mojego życia, ale muszę przyznać, że to był i jest nadal przepiękny czas. Daje mi dużo radości - podkreśliła Martyna Kupczyk. - Przede wszystkim mam tremę. Bo jestem tu jeszcze takim „świeżątkiem” - stwierdziła natomiast Marta Kołdej, która dołączyła do grona architektów przed startem siedemnastego sezonu.

Wspomnień czar
Podczas świętowania obecni byli także wszyscy kierownicy prac budowlanych, którzy także wspominali swoje początki. - Kiedy trafiłem do programu, miałem bujną, czarną czuprynę. No niestety teraz troszkę posiwiała, chociaż włosków nie brakuje - mówił żartobliwie Artur Witkowski, który remontuje domy nieprzerwanie od drugiego sezonu. Z kolei w szesnastym sezonie „Nasz nowy dom” wzmocnił Przemysław Oślak wraz ze swoją ekipą.

Gratulujemy 250. remontu i życzymy wielu kolejnych jubileuszy!

„Nasz nowy dom” - sezon 17, zobacz odcinek 250:

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze