2021-11-18

„Gliniarze” - odcinek 640: Zagadkowy anonimowy donos

0

Do detektywów trafia list, w którym anonimowy sygnalista informuje, że w pewnej miejscowości pod Warszawą łamane jest prawo i z tego powodu cierpią ludzie. Funkcjonariusze muszą to sprawdzić, więc wyruszają w teren. Szybko pojawia się jednak pytanie, czy autor anonimu był szczery. Działa w interesie własnym czy w interesie mieszkańców? Dla zespołu detektywów to nie tylko trudna, lecz także jedna z ostatnich wspólnych spraw.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Na komendę trafia anonim, którego autor sugeruje, że w jednej z podwarszawskich miejscowości są krzywdzeni ludzie. Detektywi zatrzymują podejrzaną kobietę, która okazuje się jednak bardzo sprytna. Czy informacja, którą otrzymali policjanci, jest prawdziwa? Czy detektywi są wodzeni za nos przez autora anonimu? A może przez sprawcę przestępstwa?

Natalia, w związku z ciążą, kończy pracę w terenie i przygotowuje się do przejścia na urlop. Z tej okazji organizuje na komendzie imprezę, na którą zaprasza wszystkich policjantów. Tymczasem Kuba dostaje atrakcyjną propozycję przejścia do wydziału kryminalnego w Gdańsku.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Charlotta Zielińska: „Gliniarze”? Wielka przyjemność i przygoda
Helena Chorzelska: „Gliniarze” tworzą ekscytujący świat

Komentarze