2021-11-03

„Pierwsza miłość”: Kamilla Baar i jej postać. Kim jest Sandra?

0

Dołączyła do obsady popularnej produkcji Polsatu w 3295. odcinku jesienią 2021 roku. W jakich okolicznościach do tego doszło, co się wydarzy w wątkach z jej udziałem i jak Sandra wpłynie na losy bohaterów serialu „Pierwsza miłość”? Poznajcie bliżej osobę, którą gra Kamilla Baar, jedna z najbardziej wyrazistych polskich aktorek filmowych i teatralnych.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Idealna na prestiżowe stanowisko
Karol (Karol Strasburger) naciska na Artura (Łukasz Płoszajski), żeby znalazł design directora. Mimo tego, że to Kalina (Magdalena Wieczorek) ukończyła kurs projektowania wnętrz i zaproponowała, żeby w firmie stworzyć dział zajmujący się sprzedażą apartamentów wykończonych pod klucz, biznesmen nie ma do niej wystarczającego zaufania.

Propozycja nie do odrzucenia
Sandra Kubicka (Kamilla Baar) jest ambitną, pewną siebie i swoich talentów kobietą. Przez piętnaście lat zdobywała doświadczenie w branży i dobrze zna swoją wartość na rynku nieruchomości. Klienci są zachwyceni jej projektami aranżacji wnętrz, a jej kontakty zawodowe sięgają aż na Półwysep Arabski. Nic dziwnego, że Karol chce ją zatrudnić w swojej firmie. Artur umawia się na spotkanie z przebojową kobietą.

Co z tego wyniknie?
Czy zatrudnienie Sandry będzie dobrym posunięciem? Czy jej intencje są szczere, a działania uczciwe? Dlaczego wybrała pracę właśnie u Karola Wekslera? Czy zyska sympatię współpracowników?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze