2021-10-29

Halloween w Polsat Box Go: Nowości premium i filmy grozy

0

31 października niespodzianka dla użytkowników: premiera kolejnej części przerażającej sagi z krwawymi pułapkami „Spirala. Nowy rozdział serii Piła”. Dodatkowo na głównej stronie serwisu zaplanowano czasowe zestawienie z najlepszymi filmami grozy. Dla tych, którzy wolą obchodzić „święto strachów” na wesoło, Polsat Box Go oferuje wiele ciekawych pozycji komediowych, a wśród nich nowość w serwisie: „Druga połowa” z Marianną Zydek, Maciejem Musiałem i Cezarym Pazurą. Wszystkie produkcje można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV i dekoderach.

„Spirala. Nowy rozdział serii Piła” - krwawa gra, która niepostrzeżenie wciąga
Nieco zbyt pewny siebie detektyw Ezekiel „Zeke” Banks próbuje osiągnąć sukces w policji. Jednak żadna z dotychczasowych spraw nie przyniosła oczekiwanej popularności. W końcu Zeke zostaje przydzielony do rozwiązania śledztwa serii krwawych, sadystycznych zbrodni. Nie traktuje go jednak z należytą przenikliwością. Szybko daje się wciągnąć w przemyślaną grę, która powstała w umyśle okrutnego mordercy. Kto będzie katem, a kto ofiarą tej gry? Odtwórcami głównych ról są m.in. Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichos i Samuel L. Jackson.

Halloweenowy przegląd filmów grozy
Dla użytkowników, którzy lubią mocne, trzymające w napięciu kino, serwis Polsat Box Go przygotował kilka innych pozycji, które z pewnością nie pozwolą zasnąć:
„Obcy Pasażer” - trwa wojna. Młoda oficer Maude Garrett trafia na pokład bombowca B-17 z rozkazem eksportowania tajemniczej przesyłki. Będąc 20 tysięcy stóp nad ziemią, zauważa coś nietypowego. Informacja zostaje jednak zlekceważona przez załogę. Wkrótce okaże się, czy przypuszczenia były efektem złudzeń, czy zapowiedzią walki o życie. Obraz otrzymał nagrodę publiczności za najlepszy film na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. W rolach głównych m.in.: Chloë Grace Moretz, Taylor John Smith, Nick Robinson.
„Droga bez powrotu. Geneza” - opowieść o grupie niepokornych przyjaciół kochających wędrówki, którzy nie lubią trzymać się wyznaczonych tras. Zbaczając ze ścieżki, wkraczają nieoczekiwanie na teren dzikiego społeczeństwa zamieszkującego malownicze lasy Appalachów. Zasada jest prosta: mieszkańcy nie tolerują obcych i każdy, kto narusza granice ich terenu, poniesie konsekwencje. W filmie wystąpili m.in.: Charlotte Vega, Matthew Modine, Bill Sage czy Daisy Head.
„Crimson Peak. Wzgórze krwi” - niezwykle mroczny melodramat z elementami kina fantasy w gwiazdorskiej obsadzie. Historia o miłości i akceptacji swojego losu. Pociągająco tajemniczy Sir Thomas Sharpe rozkochuje w sobie młodą i naiwną dziewczynę z dobrego domu. Po szybkim ślubie nowożeńcy przenoszą się do posiadłości na szczycie zrobionej z krwistoczerwonej gliny góry w Kumbrii w Anglii. Okazuje się, że dom skrywa wiele niepokojących tajemnic, a mąż nie jest tym, kim się na początku wydawał. W głównych rolach występują Mia Wasikowska, Jessica Chastain oraz Tom Hiddleston. Za kamerą tego pełnego tajemnic obrazu stanął wyróżniony dwoma Oscarami Guillermo Del Toro. Film otrzymał trzy nagrody Saturna.

Thrillery i seriale kryminalne premium
Wśród innych wciągających i trzymających w napięciu pozycji w serwisie dostępne są nowe seriale premium, m.in.: „Układ” z Julią Kijowską i Dawidem Ogrodnikiem, będący drugą częścią „Rysy” - ekranizacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta o tym samym tytule, „Osaczony” z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem o zbrodni, namiętności i zdradzie, kryjących się w domach z pozoru idealnych rodzin czy „Cień” z Krystianem Wieczorkiem jako mścicielu wyrównującym rachunki w imię sprawiedliwości. Wszystkie trzy pozycje można obejrzeć w całości tylko w serwisie Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Dla fanów komedii romantycznych
Użytkownicy, którzy niezależnie od święta wybierają wzruszające miłosne historie, w Polsat Box Go znajdą wiele ciekawych, sprawdzonych komedii romantycznych:
„Druga połowa” (nowość w serwisie) - typowe zauroczenie dwojga młodych osób. Pierwsze uśmiechy, emocje, skradzione pocałunki. Czy coś może zakłócić pierwsze, magiczne chwile? Owszem! Rodzina. Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym jej ukochany jest w długim konflikcie. Dodatkowo dziewczyna jest także obiektem westchnień jednej z gwiazd futbolu, która zrobi wszystko, aby rozkochać w sobie wybrankę serca. W realizacji planu wspierają go przyjaciele. Rozpoczyna się plan „3 x Z” - „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować”. W rolach głównych m.in.: Marianna Zydek, Maciej Musiał, Cezary Pazura, Jacek Knap.
„Planeta Singli” o relacjach pomiędzy uroczą, niezbyt pewną siebie nauczycielką a nieprzewidywalnym showmanem, z internetowymi randkami w tle (w rolach głównych Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha).
„Narzeczony na niby” z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim w rolach głównych i ich małym kłamstwem, które doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń.

W pozytywny nastrój wprowadzą także kultowe pozycje komediowe. „Cwaniaki z Hollywood”, z takimi gwiazdami jak Robert De Niro, Tommy Lee Jones, Morgan Freeman czy Patrick Muldoon, pokażą, jak wyjść cało z nawet najbardziej nieoczekiwanej opresji, a saga „Kac Vegas” przypomni, że co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas. Natomiast w „Na bank się uda” trzej starsi panowie podpowiedzą, jak zaplanować napad na bank. Widzowie mogą wybierać również pomiędzy kultowymi pozycjami, takimi jak: „Tamte dni, tamte noce” w reżyserii Luca Guadagnino, nagrodzonego Oscarem za najlepszy scenariusz adaptowany czy „Titanic” z uwielbianymi przez wielu Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Pakiet Polsat Box Go Premium - najlepsza rozrywka, w dowolnym miejscu i czasie
W pakiecie Polsat Box Go Premium widzowie oprócz horrorów znajdą także przedpremiery Telewizji Polsat, najnowsze seriale premium: „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”, a także tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Treści można oglądać na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w wybranych telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.

Więcej na polsatboxgo.pl

Komentarze