2021-10-15

„Cień”: Nowy serial kryminalny premium w Polsat Box Go

Ta produkcja to kolejna pasjonująca pozycja dla fanów seriali kryminalnych. „Cień” w reżyserii Mariusza Wojaczka to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy. W obsadzie: Krystian Wieczorek, Malwina Buss, Dagmara Bąk i Krzysztof Kwiatkowski.

O czym jest serial „Cień”?
Produkcja składa się z trzynastu odcinków. Każdy z nich to inna, wciągająca historia. W rolę samotnego bohatera, byłego oficera CBŚ, który  ofiarom niesprawiedliwości przywraca spokój i daje nadzieję, wciela się uwielbiany przez widzów Krystian Wieczorek („M jak Miłość”, „Komisarz Mama”, „Czas honoru”, „To nie koniec świata!”). W prowadzeniu własnych dochodzeń i monitorowaniu świata przestępczego pomaga mu młoda hakerka o pseudonimie „Szczur”, którą gra Malwina Buss („Rysa”, „Róża”, „Najlepszy”, „Belfer”). W wyniku ich nietypowych działań na jaw wychodzą szokujące fakty w sprawach z pozoru już wyjaśnionych...
Tytułowy „Cień” znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik, którą gra Dagmara Bąk („Rysa”, „Chce się żyć”, „Wataha”, „Czasu honoru”) i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego, w którego wciela się Krzysztof Kwiatkowski („Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „M jak miłość”, „Pierwsza miłość”, „Hotel 52”). Kto jest ofiarą, a kto prześladowcą można sprawdzić wyłącznie w serwisie Polsat Box Go.

Gdzie oglądać?
Produkcja dostępna jest tylko dla użytkowników serwisu Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium. Cena pakietu to 30 zł/30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

Uznani twórcy zaangażowani w produkcję
Serial wyprodukowała ATM Grupa. Reżyserem jest Mariusz Wojaczek („Policjantki i Policjanci”, „Malanowski i Partnerzy”, „Sprawa Bulskiego”). Za scenariusz odpowiadają m.in.: Andrzej Śliwak („Pielęgniarki”, „Policjantki i policjanci”, „Pierwsza miłość”), Robert Miękus („Klan”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „1920. Wojna i miłość”), Monika Trzósło („Kod genetyczny”, „Szkoła”, „Szpital”, „Prawo Agaty”, „Detektywi”) i Bartłomiej Smolak („Prosto w serce”, „Na ratunek 112”, „Szpital dziecięcy”).

Co jeszcze oferuje widzom Polsat Box Go Premium?
W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali premium: „Cień”, „Osaczony”, „Układ”, „Mecenas Porada” widzowie znajduja się tysiące filmów i programów dla każdego, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington 2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierami telewizyjnymi (np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”), ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję „pobierz” pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go - serwis streamingowy i VOD
Polsat Box Go to serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, zapewniający dostęp do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach. Zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.

Więcej na polsatboxgo.pl.