2021-09-28

„Osaczony”: Premiera serialu premium w Polsat Box Go

Nowa produkcja kryminalna w reżyserii Macieja Dutkiewicza opowiada o zbrodni, namiętności i zdradzie, kryjących się w domach z pozoru idealnych rodzin. Trzymającą w napięciu historię wyróżnia także znakomita obsada aktorska. W rolach głównych Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska. Serial „Osaczony” dostępny jest tylko w serwisie Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

O czym jest serial „Osaczony”?
To wciągająca produkcja kryminalna o zdradach, tajemnicach i namiętnościach. W pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa. Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców - Michał (Leszek Lichota). Tego dnia życie głównego bohatera zmienia się w koszmar. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Kron (Eryk Lubos), kierujący się zasadą: „kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym”. Lokalna społeczność i media wydały już wyrok. Rodzina również niejednoznacznie odnosi się do sprawy. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał sam spróbuje znaleźć mordercę. W międzyczasie odkrywa wiele tajemnic skrywanych za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia.

Gdzie oglądać?
Serial dostępny jest w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Treści dostępne w pakiecie można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

Uznani twórcy zaangażowani w produkcję
Za opartą na australijskiej licencji sześcioodcinkową produkcję odpowiada TFP TV & FILM PRODUCTION. Reżyserem jest Maciej Dutkiewicz („Na krawędzi”, „Na krawędzi 2”, „Defekt”, „W pustyni i w puszczy”, „Czułość i kłamstwa”, „Złotopolscy”, „Fuks”), który przygotował scenariusz wspólnie z Arkadiuszem Borowikiem („Rodzina zastępcza”, „Adam i Ewa”, „Męskie-żeńskie”, „Na krawędzi”, „Na krawędzi 2”, „Dziewczyny ze Lwowa”). Zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu 2020 roku, a realizował je Marek Traskowski („Wyzwanie”, „The Boat”, „Komisarz Alex”, „Na krawędzi”, „Szpilki na Giewoncie”).

Co jeszcze oferuje widzom Polsat Box Go Premium?
W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali premium dostępnych na wyłączność: „Osaczony”, „Układ”, „Cień”, „Mecenas Porada”, widzowie znajdą tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington 2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji (np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”), ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go - nowy serwis streamingowy i VOD
Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Więcej na polsatboxgo.pl.