2021-10-25

Występy muzycznych gwiazd w finale „Dancing with the Stars”

Na ten moment widzowie, uczestnicy, jurorzy i prowadzący czekali emocjonujące dziewięć tygodni! Finał 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to nie tylko rywalizacja dwóch par, ale i mnóstwo atrakcji, które przygotowała Telewizja POLSAT. Wśród nich występy wielkich muzycznych gwiazd. Zaproszenie przyjęli Alicja Majewska, Doda, Michał Szpak i zespół Kombi.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Uczestnicy 12. edycji znów razem
Program otworzy spektakularny show! Na początek genialne tango argentino z udziałem znanych i lubianych tancerzy. Potem na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” taneczne pary, które brały udział w dwunastej edycji show. Głównym punktem wieczoru rywalizacja finalistów: Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak kontra Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.

Plejada muzycznych gwiazd
Kolejną atrakcją muzyka na żywo w najlepszym wydaniu. Alicja Majewska w niespotykanym do tej pory duecie z Andrzejem Piasecznym. Do tego Michał Szpak i zespół Kombi. A jako muzyczna wisienka na torcie - Doda, niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej.

Taniec cieszy w każdym wieku
Na tym nie koniec niespodzianek! Wyjątkowym gościem specjalnym para seniorów z Niemiec! Nellia i Dietmar i ich popis umiejętności tanecznych, z których znani są na cały świat. Zaplanowali lindy hop, aby udowodnić, że nigdy nie jest za późno na naukę tańca!

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 12, zobacz odcinek 9:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 12. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji POLSAT!