2021-10-22

Finał 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” 25 października

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz kontra Kajra i Rafał Maserak na parkiecie show Polsatu. Decydująca rywalizacja pomiędzy dwoma najlepszymi parami jesiennej edycji programu. Stawką finałowego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” niezmiennie Kryształowa Kula oraz nagrody pieniężne: 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza lub tancerki.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Ciężka praca przyniosła efekty
Piotr Mróz od samego początku zbierał od jurorów pochwały. Ambitny aktor serialu „Gliniarze” przed i po każdym występie podkreślał swoje zaangażowanie i wysiłek włożony w treningi. Można mu wierzyć na słowo także dlatego, że Hanna Żudziewicz znana jest z intensywnych ćwiczeń na sali. Efektem były świetne występy i słowa uznania ze strony jury. Para w trakcie trwania show kilka razy otrzymała najwyższą możliwą punktację. - Przyjechałeś do tego programu z talentem. Od Hani nauczyłeś się tańca - skwitowała w półfinale Iwona Pavlović. Czy to połączenie to przepis na zwycięstwo w finale?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Taneczny zmysł i nieznane oblicze
Magdalena Kajrowicz-Zapała na najgorętszym parkiecie w Polsce objawiła wielki taneczny zmysł. Jurorzy byli zgodni, że posiada olbrzymią świadomość ruchu, co zaowocowało wieloma występami, które na długo zostaną w ich pamięci. Przygoda u boku Rafała Maseraka pozwoliła jej także odkryć swoje nieznane oblicze. - Musiałam schować swoje ego gdzieś głęboko, przestać rządzić i dać się poprowadzić. Płakałam w poduszkę, płakałam na sali, a jestem kobietą, która nie płacze i nie pokazuje takich emocji - mówiła Kajra. Opromieniona wysokimi notami i pochwałami ze strony jurorów dotarła do finału. Czy to ona sięgnie po Kryształową Kulę?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.