2021-10-24

Iwona Pavlović: Takiego finału show dawno nie było

- Moje marzenie jest spełnione. Mogę spać spokojnie! - tak Iwona Pavlović podsumowała w rozmowie z Pomponik.pl decyzję widzów, którzy uznali, że na miejsce w wielkim finale „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zasłużyli Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hania Żudziewicz. Nazywana „Czarną Mamba” jurorka nastawiała się na wyrównaną rywalizację o Kryształową Kulę.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Dwie najlepiej tańczące pary
- Po raz pierwszy od dłuższego czasu w finale są dwie pary najlepiej tańczące z całej edycji - powiedziała w wywiadzie dla Pomponik.pl Iwona Pavlović. Trudno nie zgodzić się z ekspertką, której surowej, lecz sprawiedliwiej oceny obawiają się wszyscy uczestnicy show. - Inne błędy popełnia Kajra, a inne Piotr. Wydawałoby się, że to Kajra jest technicznie lepsza, ale w tańcach standardowych, na przykład tango Piotra z półfinałowego odcinka było oszałamiające. Takie czyste, klarowne, bezbłędne. Uważam, że to będzie zacięta rywalizacja. Będzie się w tym finale działo, bo - zauważmy - są dwie dobre pary. I oni to wiedzą - dodała „Czarna Mamba”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iwona Pavlović 🖤 (@iwonapavlovic)

Skupienie na sobie
Zarówno Kajra, jak i jej konkurent Piotr Mróz od pierwszego odcinka wyróżniali się pracowitością i determinacją. Godząc różne zobowiązania zawodowe, nie odpuszczali ani na sekundę. - Mój sposób na finał jest następujący - nie skupiam się na konkurencji, tylko na sobie. I robię dalej swoje - mówił serialowy policjant z produkcji „Gliniarze”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Pod opieką męża
Kajra z kolei korzysta ze wsparcia męża Sławomira. - Sławomir motywuje mnie do dalszej pracy... jedzonkiem – wyznała z uśmiechem aktorka. - Dba o to, żebym jadła. Pilnuje, abym miała komplet różnego rodzaju suplementów. Codziennie rano przygotowuje mi kawę. Przywozi i odwozi za treningi. Wspaniale zajmuje się naszym synkiem - dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 12, zobacz odcinek 9:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 12. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji POLSAT!