2021-10-01

Sylwia Nowak w wyjątkowy sposób uczciła pamięć teściów

0

Aktorka serialu „Pierwsza miłość” w specjalnym utworze i teledysku „Brak”. Sylwia Nowak w drugą rocznicę tragicznej śmierci teściów postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić ich pamięć. Uniwersalny przekaz piosenki o stracie bliskiej osoby sprawia, że każdy może się z nią utożsamić. Z kolei teledysk powstał według wizji męża artystki. Zobacz wideo!

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Wyjątkowy hołd
- Utworem „Brak” pragnę uczcić pamięć po moich drugich rodzicach. Dopiero teraz, gdy mijają dwa lata od ich tragicznej śmierci, jestem w stanie mówić o tym, co nam się przydarzyło. Bardzo zależało mi, żeby o tym opowiedzieć na swój sposób - muzyką, dlatego utwór opowiada o stracie bliskiej osoby. Ona jest nieunikniona w naszym życiu. Nam przydarzyła się bardzo dotkliwie, ale to jest też coś, co każdy z nas przeżywa... - mówi Sylwia Nowak.

Uniwersalny przekaz
Utwór został stworzony we współpracy z Magdaleną Wójcik, która odpowiedzialna jest również za produkcję wielu utworów popularnej ostatnio sanah. Artystkom bardzo zależało na uniwersalnym przekazie w tekście, żeby słuchacze mogli się z nim utożsamiać.

Opieka na planie teledysku
Teledysk powstał zgodnie z wizją męża Sylwii. - Bardzo zależało mi na tym, żeby obraz do utworu był przede wszystkim w zgodzie z uczuciami i wizją mojego męża. Dlatego cały zamysł teledysku stworzyliśmy wspólnie, a mąż towarzyszył mi i pomagał w trakcie nagrań. Rezerwując termin nagrania klipu, prognoza pokazywała złą pogodę, ale finalnie w dniu nagrania teledysku pogoda była przepiękna. To był najcieplejszy dzień września. Czułam, jakby rodzice opiekowali się nami w tym dniu... - opowiada Sylwia Nowak.

Fani artystki pod wielkim wrażeniem
Utwór „Brak” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. „Przepięknie, sentymentalnie”, „Cudowny teledysk, piękna piosenka. Jestem pod ogromnym wrażeniem”, „Wzruszający tekst. Pięknie zaśpiewane”  - komentują fani piosenkarki i aktorki.

Sylwia Nowak w serialu „Pierwsza miłość” wciela się w rolę Kasi. To ambitna i pewna siebie studentka architektury. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego (Wojciech Błach), który oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Jej bohaterka staje przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą składa jej Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak). Czy zgodzi się złamać prawo?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze