2021-08-11

„Pierwsza miłość”: Sylwia Nowak w serialu. Mamy fotki!

0

Oto sylwetka artystki o wielu pasjach i zainteresowaniach. Zobacz prywatne zdjęcia! Sylwia Nowak dołączając do obsady popularnej produkcji spełniła swoje wielkie marzenie. Realizująca się na wielu polach aktorka i wokalistka nie kryje ogromnej radości z pracy na planie zdjęciowym serialu. W kogo się wciela? „Pierwsza miłość” jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Sylwia Nowak kształciła swój warsztat aktorski pod okiem znanych aktorów: Mariety Żukowskiej, Aleksandry Popławskiej czy Michała Żurawskiego w szkole aktorskiej AktoRstudio, którą założyła Roma Gąsiorowska. To zaowocowało występami w filmach i serialach, takich jak: „Pętla”, „Bad Boy”, „Ślad” czy „Święty”. Teraz dołączyła do obsady hitowej produkcji Polsatu.

Drugą ogromną pasją artystki jest muzyka, która jest niemalże wpisana w jej DNA. Ukochany dziadek Stanisław miał po wojnie swój zespół, w którym grał na saksofonie oraz skrzypcach. Natomiast rodzice Sylwii Nowak poznali się na studiach muzycznych. Ona sama od najmłodszych lat zabiegała, żeby rozwijać się w tym kierunku, czego efektem były liczne zwycięstwa na dziecięcych festiwalach. Ukończyła także I stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu.

W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny między innymi pod okiem Elżbiety Zapendowskiej. - Masz coś magicznego w oczach i głosie. Ciebie dziewczyno się zapamiętuje! - powiedziała znana specjalistka od emisji głosu i jurorka programów „Idol” i „Tylko muzyka. Must be the music”.

Sylwia Nowak obecnie wydaje single ze swojej debiutanckiej płyty utrzymanej w stylistyce popu. Jej hit „Me gusta” ma już ponad milion wyświetleń na YouTube, a jak artystka zapowiada w social mediach - zaczyna koncertować ze swoim repertuarem.

Prywatnie aktorka i wokalistka kocha zwierzęta i podróże. Jest ogromną entuzjastką sportu - biega, trenuje boks oraz jogę.

Po mamie odziedziczyła miłość do roślin - wyhodowała miejską dżunglę na balkonie, jednak marzy, aby zamieszkać w domu pod lasem. Ponadto od ponad trzech lat jest szczęśliwą żoną. I choć razem ze swoim mężem dbają o prywatność, to nie ukrywa, że planują powiększenie rodziny.

Galeria prywatnych zdjęć Sylwii Nowak:

Ukochany serial, spełnione marzenie
„Pierwsza miłość” jest emitowana na antenie Polsatu już siedemnaście lat. Okazuje się, że Sylwia Nowak spełniła swoje marzenie, bo od lat jest wielką fanką serialu. W jaki sposób trafiła do obsady? - Na plan trafiłam oczywiście z castingu, jak każdy aktor. I kiedy dowiedziałam się na wakacjach, że dostałam tę rolę, to bardzo się cieszyłam, bo spełniło się moje ogromne marzenie!- wyznaje.

- Kiedy chodziłam do liceum, „Pierwsza miłość” debiutowała w telewizji, a ja uwielbiałam ją oglądać. Moim cichym marzeniem było, żeby kiedyś zagrać w jakiejś produkcji, ale jako młoda dziewczyna z małej miejscowości nie przypuszczałam, że moje życie ułoży się tak, że za jakiś czas dołączę do obsady ukochanego serialu! - cieszy się artystka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Sylwia Nowak jest zachwycona pracą przy produkcji. - Zostałam bardzo miło przyjęta. Atmosfera, jaka panuje na planie, jest bardzo przyjacielska, a tworzą ją ludzie po obu stronach kamery. Od razu złapałam „flow” z dziewczynami z charakteryzacji czy kostiumów. Zapoznały mnie ze wszystkimi na planie. Ale również bardzo przyjacielski okazał się Wojciech Błach, który jako aktor z ogromnym doświadczeniem podsunął kilka świetnych rad. Zagraliśmy sceny w zasadzie po jednym dublu, więc cała w skowronkach nie tylko jechałam na plan, ale również z niego wracałam. Nie mogę się doczekać kolejnych dni zdjęciowych! - zdradza Sylwia Nowak

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylvia Novak (@sylvianovak_)

W jaką rolę Sylwia Nowak wciela się w serialu „Pierwsza miłość”?
Kasia to ambitna i pewna siebie studentka architektury. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego (Wojciech Błach), który oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Dziewczyna stanie przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą złoży jej Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak). Czy przebojowa studentka zgodzi się złamać prawo?

Nowe odcinki serialu Pierwsza miłość jesienią w Telewizji POLSAT.

Komentarze