2021-09-23

Krzysztof Ibisz gościnnie w serialu komediowym „Kuchnia”

0

Pojedynek na smaki, a w nim Wiktor i Helena. Nikt lepiej nie poprowadzi tego konkursu! Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej popularnych i lubianych prezenterów telewizyjnych. W serialu „Kuchnia” również ma swoje show. Zaprasza do niego szefów kuchni, którzy rywalizują o tytuł najlepszego! Kto wygra? Odpowiedź w 8. odcinku komediowej produkcji.

Oglądaj Kuchnia online na polsatgo.pl.

Wiktor Bojarski jest nie tylko szefem kuchni, ale także twarzą i dumą restauracji „Claude Monet”. Z tego względu właściciel Borys Szulc chce, aby jego najlepszy pracownik poszedł do programu „Smaczny Poranek”. W tym show może zaprezentować swoje umiejętności oraz stanąć do rywalizacji na smaki z przedstawicielem innej restauracji. Program prowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz, który nie ma równych w swoim fachu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuchnia (@kuchniapolsat)

A z kim Bojarski staje do rywalizacji? W programie kulinarnym Krzysztofa Ibisza bierze udział Helena „Szparaga” Sokołowska, szefowa kuchni restauracji „Arcobaleno”. Już od pierwszych minut Wiktor próbuje pokazać, kto jest mistrzem... Czy uda się mu wygrać w pojedynku na najbardziej wykwintne dnie? W trakcie gotowania dochodzi do niespodziewanego zwrotu akcji. Tego nie spodziewał się nawet sam prowadzący!

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze