2021-09-03

Kto jest kim w serialu „Kuchnia”? Poznaj bohaterów!

0

Najsmaczniejsza i najzabawniejsza jesienna komedia Polsatu. Produkcja opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji „Claude Monet”. W rolach głównych: Tomasz Karolak, Patryk Cebuski, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Eryk Lubos. Jacy są ich bohaterowie? Dwa odcinki serialu „Kuchnia” od 4 września w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Gwiazdorska obsada, zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni - to przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial Telewizji POLSAT. W tej produkcji najlepsi aktorzy polskiej kinematografii na pewno dodadzą do postaci coś od siebie.

Maks Ławrowski (Patryk Cebulski)
Młody kucharz pochodzący z Białegostoku. Jego największym marzeniem jest zostać wirtuozem kuchni. Co może niebawem się ziścić, ponieważ gotowanie jest jego największą pasją, którą przekazała mu matka. Ma dużo uroku, często jest źródłem wielu „katastrof”. Jest sprytny, inteligentny i dobrze wie, co zrobić, żeby wszystko ułożyło się po jego myśli. Czego nie dogotuje, to dopowie. Flirtuje z Wiki, menedżerką restauracji.

Wiktoria „Wiki” Gonczar (Maria Dębska)
Menedżerka „Claude Monet”. Zarządza lokalem, głównie salą dla gości, ale też interweniuje w różnych sprawach dotyczących pracowników oraz nadzoruje pracę szefa kuchni. Jest zaborcza i stanowcza, jak przystało na funkcję, którą sprawuje. Jej szef, Borys Szulc, bardzo jej ufa i wie, że Wiki zrobi wszystko, żeby restauracja działała dobrze. Prawie wszystko... Ponieważ jej jedyną słabością okazuje się miłość. Chce zemścić się na Maksie, który po spędzonej razem nocy ucieka z mieszkania, ale nie potrafi go wymazać z pamięci.

Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak)
Szef kuchni najlepszej francuskiej restauracji w Warszawie. Człowiek o wybuchowym temperamencie i licznych słabościach, czego nie ukrywa. Mimo że zgrywa tyrana, w głębi duszy jest dobrym człowiekiem, który broni swojej załogi i stoi za nią murem. Ceni sobie lojalność, doświadczenie i dobry smak. Jest wybuchowy i porywczy, może dlatego nie ułożył sobie życia prywatnego. Wielokrotnie żonaty, jednak wciąż poszukuje miłości. Jego zainteresowanie zawodowe, jak i życiowe wzbudza Helena Sokołowska.

Helena „Szparaga” Sokołowska (Marta Żmuda-Trzebiatowska)
Szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji „Arcobaleno”. Piękna, zadbana, z klasą i ogromnym doświadczeniem. Cechuje ją wysoka etyka pracy. Jest perfekcjonistką i zwraca przy gotowaniu uwagę na najmniejsze detale i niuanse. Jest uznawana za jedną z najlepszych szefowych kuchni, co bardzo imponuje Wiktorowi. Często zagląda do restauracji „Claude Monet”, co sprawia, że ten coraz częściej o niej myśli...

Borys Szulc (Eryk Lubos)
Właściciel restauracji „Claude Monet”. Nadzoruje głównie finanse, a jego interwencje w sposób funkcjonowania kuchni, czy skład zespołu Wiktora kończą się komicznymi awanturami. Jest biznesmenem, dla którego liczy się głównie zysk. Pozostałe kwestie przerzuca na swój zespół. Najbardziej ufa Wiki, swojej menedżerce.

Istotną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi, które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

  

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze