2021-08-05

Maria Dębska: Serial „Kuchnia” pełen akcji i zaskoczeń

0

Odtwórczyni jednej z głównych ról o tym, co zaskoczyło ją na planie i w scenariuszu. Maria Dębska, znana doskonale widzom stacji z serialu „W rytmie serca”, tym razem wciela się w postać stanowczej, ale i kochliwej menedżerki restauracji. Co mówi o swojej bohaterce? Z czym musi się mierzyć w swojej pracy? I co czeka widzów komediowej produkcji? „Kuchnia” jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy pracowników renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej.

- Moja bohaterka jest zamieszana w największą miłosną intrygę, którą widzowie będą oglądać. Zakochuje się w nieodpowiednim mężczyźnie, który świetnie gotuje, ale kompletnie nie radzi sobie w życiu. A moja postać uwielbia mieć kontrolę, jest stanowcza i lubi obcować w luksusie - zdradza Maria Dębska.

Popularna aktorka opowiedziała także, że wcielenie się w menedżerkę lokalu było dla niej wielką przyjemnością. Z jakich względów? Co sądzi o reszcie obsady, którą tworzą Tomasz Karolak, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski? Co czeka widzów i dla kogo jej zdaniem przeznaczona jest nowa komediowa produkcja Polsatu? Zobacz wideo!

  

Zwiastun nowego komediowego serialu „Kuchnia”:

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze