2021-08-24

Tomasz Karolak: „Kuchnia” jedyna w swoim rodzaju

0

Znany i lubiany aktor opowiada, dlaczego warto oglądać nową komedię Telewizji POLSAT. Tomasz Karolak w serialu „Kuchnia” gra cenionego za swój smak i umiejętności szefa kuchni. Jako jedna z głównych postaci, mocno „namiesza” w świecie warszawskiej gastronomii. Jaki jest jego bohater? Z kim będzie współpracował, a kto stanie na jego drodze? Zobacz wideo! „Kuchnia” od 4 września w sobotę o godz. 20:05 w Polsacie.

Nietypowa konstrukcja produkcji

Format serialu został zaczerpnięty zza granicy wschodniej, co nieczęsto się zdarza w polskiej kinematografii. Wątki są bardzo dynamiczne i opowiadają historie, które dzieją się w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ale opowieść o kuchni w luksusowym lokalu jest tylko pretekstem do ukazania historii ludzi tam pracujących: - Bohaterowie mają różne życiorysy, problemy, mimo że tworzą fenomenalny zespół kucharzy najwyższej klasy. Okazuje się, że każda z postaci, także mój bohater, musi ponieść koszty bycia najlepszym... Co odbija się na życiu prywatnym - opowiada Tomasz Karolak.

Co wyróżnia serial?

Czego mogą się spodziewać widzowie? - Serial jest komedią. Świetnie zmontowaną, z muzyką, która nie jest przypadkowo wybrana. Możemy usłyszeć fragmenty utworów Czajkowskiego, Rachmaninowa, ale również najpopularniejsze popowe piosenki. Często sceny są pod tę muzykę kręcone - opowiada wcielający się w rolę szefa kuchni aktor. - To lekka opowieść o ludziach, która moim zdaniem świetnie sprawdzi się w dzisiejszych czasach. Ona może pocieszyć i rozśmieszyć widzów, być w dobie pandemii momentem wytchnienia - dodaje.

Kilka słów o postaci i nie tylko...

Czy nowa forma serialu stanowiła dla aktorów wyzwanie? Z czym jeszcze musieli zmierzyć się na planie i czy udało się im stworzyć zgrany zespół? Co jeszcze o serialu „Kuchnia” mówi Tomasz Karolak? Zobacz wideo!

  

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze