2021-09-18

Barwne postacie drugoplanowe w serialu „Kuchnia”. Poznaj ich!

0

To oni budują klimat i tworzą niepowtarzalną atmosferę produkcji. Kto jest kim? Serial komediowy „Kuchnia” to nie tylko doskonałe role pierwszoplanowe. W tak zwanym drugim planie bardzo dużo się dzieje i gdyby nie obsługa restauracji na pewno nie byłoby tak zabawnie. Od nich wiele zależy. Oto aktorzy i bohaterowie, których można spotkać w sobotę od godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Kuchnia online na polsatgo.pl.

Gdyby nie Borys Szulc, czyli właściciel najlepszej restauracji w Warszawie „Claude Monet” nie byłoby ich:

Dwóch wspaniałych kucharzy, przyjaciół oraz największych żartownisiów, czyli Arka (Marcin Bubółka) oraz Igora (Eryk Klum). Ta dwójka uwielbia robić sobie ze wszystkich żarty. A ich zachowanie nie raz ściąga na innych pracowników mniejsze lub większe kłopoty.

Z kolei Natka Schabowska (Paulina Lasota) to drobna, dziewczęca, odrobinę niedojrzała kelnerka. Jest wegetarianką z przekonania, aktywną obrończynią praw zwierząt. Czasem nie potrafi powstrzymać swoich emocji i raczy zarówno gości, jak i kolegów uwagami opisującymi proces zamiany młodego zwierzęcia w ich mięsną potrawę... Nienawidzi swojego nazwiska i pragnie je jak najszybciej zmienić, wychodząc za mąż.

Natka przyjaźni się z Olą Bubką (Julia Trojanowska), również kelnerką w restauracji „Claude Monet”. Ola jest lubiana przez wszystkich kolegów z pracy. To osoba wyjątkowo tajemnicza, gdyż nie przynosi prywatnych spraw do pracy. Flirtuje z Maksem (Patryk Cebulski), a jak zakończy się ta relacja? Na pewno w nieprzewidywalny sposób.

W renomowanej kuchni nie może zabraknąć dobrego barmana! Krzysiek Anioł (Kamil Piotrowski) to piekielnie przystojny mistrz koktajli. Jednak nie do końca jest świadomy swojej urody - mimo warunków fizycznych, nie czuje się playboyem i zupełnie nie umie poderwać dziewczyny. Wzdycha do Natalii, ale nie wie, jak ją zdobyć, dlatego robi to nieporadnie, co często przynosi odwrotny skutek. Ale to chłopak wyjątkowo uczciwy i empatyczny, nawet trochę pozytywnie naiwny.

Prawą ręką szefa Wiktora jest Sous-chef Leszek (Andrzej Kłak). To bardzo zdolny, ale introwertyczny człowiek. W stresie musi zmagać się ze swoim jąkaniem, ale ostatecznie zawsze jest w stanie pokonać własne ograniczenia dla dobra kuchni.

Restauracja „Claude Monet” słynie z najlepszych deserów, a jest za nie odpowiedzialny francuz Louis (Mateusz Deskiewicz). Cukiernik to człowiek o dość charakterystycznej urodzie i w połączeniu z mimiką może sprawiać wrażenie wiecznie zdziwionego i niezorientowanego. Natomiast doskonale zna się na swojej specjalizacji, czyli wykwintnych słodkościach.

Jak trwoga to jest... Nargis Sobirova (Zulfiya Sadykova). Niby tylko pomoc kuchenna, ale wiadomo, kto tak naprawdę rządzi w kuchni! Na dodatek umie znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze