2021-09-16

Mąż przynosi szczęście Izabeli Małysz w „Tańcu z Gwiazdami”?

0

Przez dwa pierwsze odcinki „Dancing with the Stars” Izabela Małysz mogła liczyć na wsparcie męża na widowni. Podczas trzeciej odsłony sprawy zawodowe spowodowały, że go zabrakło, a jurorzy przyznali uczestniczce najmniej punktów. Czy Adam Małysz przynosi szczęście żonie? Co uczestniczka mówi o swoich występach? „Taniec z Gwiazdami” w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Z mężem o wiele raźniej
Dla Izabeli Małysz show-biznes to zupełnie nowy świat, którego dopiero się uczy. - Denis Urubko, Fit Oldboy i ja jako jedyni w programie nie mieliśmy obycia z kamerami - zauważa uczestniczka 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. - Występy przed publicznością w studiu i przed telewizorami są dla mnie stresujące. Gdy mąż jest na widowni, czuję się raźniej. On z kolei gorzej to znosi, bo stresuje się moim występem bardziej ode mnie - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Pochwały pomimo ocen jurorów
Mimo surowej oceny jurorów po trzecim występie, Stefano chwali swoją taneczną partnerkę. - Iza naprawdę się stara. Wiem, że chciałaby tańczyć lepiej i mieć łatwość w kontakcie z kamerami. Ona po prostu potrzebuje więcej czasu. Myślę, że warto mieć tutaj tolerancję i zrozumienie - apeluje w rozmowie z Pomponik.pl Stefano Terrazzino.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Krytyczna i... kreatywna
Zdecydowanie bardziej krytyczna wobec siebie jest sama Izabela Małysz. - Najzabawniejsze jest to, że na treningach dobrze sobie radzę, a przychodzi odcinek na żywo i jest koniec. Stefano żartuje sobie, że jak wydaje mu się, że w danym kroku nie można już niczego źle zrobić, to ja to i tak zrobię - śmieje się uczestniczka. - Iza jest bardzo kreatywna w popełnianiu błędów - dodaje jej taneczny partner.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Warto walczyć o marzenia
Mimo trudności na parkiecie gwiazda stara się czerpać z nowej przygody pełnymi garściami. Dla wielu kobiet stanowi inspirację, o czym dowiedziała się przez social media. - Nie jestem pierwszej młodości, a zawalczyłam o swoje marzenia - zauważa. - Nigdy nie jest na to za późno! - podkreśla Izabela Małysz.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze