2021-09-14

„Taniec z Gwiazdami”: Powrót do korzeni. Zobacz wideo!

0

Jakie wrażenia przyniosły wycieczki w rodzinne strony gwiazd 12. edycji show? Trzeci odcinek programu był bardzo emocjonalną podróżą do miejsc, w których wychowywali się uczestnicy i uczestniczki programu. Wróciły wspomnienia i odżyły dawne uczucia. Jak pary skomentowały tę część „Dancing with the Stars”? Jak ich partnerzy na parkiecie będą wspominać wojaże po kraju?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Góral z Włoch
Stefano Terrazino nie ukrywał, że wycieczka w rodzinne strony Izy Małysz była wspaniałą eskapadą, głównie ze względu na walory krajobrazu. - Góry i Wisła są przepiękne. Natura, spokój, cisza - wyliczał ucieszony tancerz. - Zachwycałeś się nawet rzeką - żartowała jego partnerka. - Tak, widać było, że ja to takie dziecko z miasteczka, które przyjechało. Nagle zachwyca się wodą, powietrzem. Dla osób, które tam mieszkają to jest normalne - objaśniał. Czy Włoch ma zadatki na to, aby stać się prawdziwym góralem?

Wielka płyta
Aby poznać rodzinne historie „Kajry”, żona Sławomira wraz z Rafałem Maserakiem wybrali się na południowy zachód, czyli do Wałbrzycha. Wyprawa sprawiła, że tancerz wrócił myślami do swoich młodzieńczych lat. - Podobało mi się. Troszeczkę wróciłem do swojego dzieciństwa, bo też się wychowałem na blokowisku. To było coś cudownego - zapewniał. - Wałbrzych w mojej głowie pozostanie na długo - dodał. A jaki prezent dostał od mamy gwiazdy?

Potrzebny reset
Oliwia Bieniuk miała za sobą trudny tydzień po tym, jak jurorzy surowo ocenili jej występ w drugim odcinku show. Wyjazd do Trójmiasta okazał się więc być zbawienny w odpoczynku i poszukiwaniu dalszej motywacji. - Wizyta w Gdyni była bardzo fajna. Byliśmy nad morzem, u rodziny, u babci. Zjedliśmy pyszny sernik. Było przemiło i przesympatycznie - podkreślał Michał Bartkiewicz. Czy ten czas spędzony z dala od sali treningowej pomógł wystarczająco?

Rodzina to podstawa
Piotr Mróz z popularnego serialu „Gliniarze” dokładnie oprowadził Hannę Żudziewicz po Różanie. Tancerka była pod wrażeniem przepięknej natury dookoła, ale nie tylko. - Jestem bardzo rodzinną osobą. Rodzina Piotra jest wielka, kochająca się. Od razu się czułam jak w domu - przyznała partnerka. Jak jeszcze ten duet będzie wspominał wypad poza stolicę?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze