2021-09-15

Ognista rodzina w rywalizacji w programie „Family Food Fight”

0

W nowym kulinarnym show Telewizji POLSAT drużyny z całej Polski stają do walki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce i nagrodę główną 100 tysięcy złotych. Do rywalizacji dołączają Bojdowie z Krakowa, którzy uwielbiają jedzenie w terenie i gotowanie na ogniu. Jakie dania zaproponują jurorom programu? Trzeci odcinek „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w środę 15 września o godz. 20:05.

Oglądaj Family Food Fight. Pojedynek na smaki online na polsatgo.pl.

W pierwszym odcinku do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce stanęło sześć drużyn. Jedna z nich - kuzynki z Lubczy po dwóch wymagających konkurencjach decyzją jurorów musiały opuścić program. Piotr Gąsowski zapowiedział jednak, że w naturze każda luka musi zostać wypełniona, dlatego w drugim odcinku do programu dołączyła drużyna prosto z Białegostoku - rodzina Kryścio! Po serii wyzwań drużynie udało się pozostać w programie. Niestety swoją kuchnię musieli opuścić „różowi”, czyli Iza, Rysiek i Antek Bazarnikowie. Jednak zgodnie ze słowami jurora, w przyrodzie nic nie ginie...

Do rywalizacji w trzecim odcinku dołącza rodzina Bojdów z Krakowa! Nina ze swoim mężem Grzegorzem oraz bratem Jakubem to uśmiechnięci, młodzi ludzie, którzy uwielbiają życie w drodze. Małżeństwo wraz z dwójką swoich dzieci podróżują vanem po Europie i gotują na otwartym ogniu - opisują to w swoich kanałach social media jako „Jedzenie w terenie”. Dla nich kuchnia i ogień to miejsca, gdzie zawsze gromadzą się ludzie i chcieli to połączyć. Lubią biwakować, a przygotowywanie ogniska, gotowanie i jedzenie tego, co własnoręcznie się przygotowało, jest dla nich najprzyjemniejsze. Od trzech lat cała rodzina nie je mięsa. Ich popisowe dania to pakora z kalafiora, zupa tom yum i czekoladowa tarta z aquafaby.

Jak rodzina Bojdów poradzi sobie z kulinarnymi zadaniami i presją czasu? Na widzów czeka świetna zabawa i ogromna dawka kulinarnych inspiracji! Do tego mnóstwo emocji, nieporozumienia, wzruszenia i to, co w „Family Food Fight” najważniejsze, czyli wsparcie najbliższych. Trzeci odcinek w środę 15 września o godz. 20:05.

  

Family Food Fight. Pojedynek na smaki w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze