2021-09-14

Piotr Szczurek z „Love Island” znów w „Ninja Warrior Polska”

0

Trener personalny znany widzom Polsatu z randkowego reality show powrócił na tor. Uczestnik o ksywce Miejski Drwal zdecydował się na to, aby wyrównać rachunki z niezwykle wymagającą trasą. Ale czy to był jedyny cel? Czy pozostałe zawodniczki, niezwykle silne i odważne kobiety, były w stanie zawrócić mu w głowie?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Udowodnić coś sobie i innym
Mężczyzna pojawił się w trzeciej edycji programu „Ninja Warrior Polska”, ale nie dopisało mu szczęście. Odpadł na torze eliminacyjnym. - Czuję ogromny niedosyt. Postawiłem sobie za cel przejść dalej niż ostatnio. Z nikim tutaj nie konkuruję. Nie jestem specjalistą od tego toru jak pozostali zawodnicy - twierdził Miejski Drwal.

Najważniejsza jest psychika
Jak sam przyznaje, po ostatnim starcie w show wyciągnął odpowiednie wnioski. - Na pewno dłużej się przygotowywałem do tej edycji - przyznał. - Ale prawda jest taka, że to, co najbardziej przydaje się na torze, znajduje się między uszami. Wiadomo, że istotne tutaj są sprawność i koordynacja, ale bez stabilnej psychiki może być ciężko. Nie boję się porażki. Dla mnie sukces to nic innego, jak przechodzenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu - objaśniał.

Inspiracja filmową legendą
- Credo Rocky'ego Balboy jest takie: Nieważne, jak mocno potrafisz uderzyć. Ważne, ile możesz przyjąć, by ciągle iść dalej. Ostatnio zostałem znokautowany przez tor „Ninja Warrior Polska”. Ale teraz podniosłem się i tym razem będzie inaczej - zapowiadał Piotr Szczurek.

Miłość innym celem?
Piotr Szczurek dał się poznać widzom Polsatu nie tylko jako siłacz, ale także jako... romantyk poszukujący miłości! Czy były uczestnik programu „Love Island” rozgląda się za tą jedyną w kolejnej produkcji stacji? - „Wyspę miłości” wspominam jako dobrą zabawę. Tu jestem z innego powodu - podkreślił trener personalny.

Jak Piotr Szczurek poradził sobie na torze? Odpowiedź w trzecim odcinku programu.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze