2021-09-10

Wujek Samo Zło honorowo w „Ninja Warrior Polska”

0

Udział znanego rapera w programie to konsekwencja... zakładu z kolegą! Wujek Samo Zło jest kolejną gwiazdą, która zgłosiła się do czwartej edycji „Ninja Warrior Polska”. - Nie miałem wyjścia, bo chodziło o honor - podkreśla artysta, który przyznaje także, że sport traktuje tylko rekreacyjnie. Jak poradził sobie na niezwykle wymagającym torze? Czy był w wystarczającej formie fizycznej?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Motywacja do startu
Jak doszło w ogóle do tego, że Wujek Samo Zło postanowił podjąć się tego nietypowego wyzwania i wziąć udział w wyścigu? - Mój kolega stwierdził, że na pewno nie odważę się na udział w „Ninja Warrior Polska”, więc nie miałem wyjścia, bo tu chodziło o honor - wyjaśnił.

Muzyka i sport - co mają wspólnego?
Maciej Albert Gnatowski uważa, że szeroko rozumiany sport to dla niego jedna z form rozrywki. W 2019 roku podczas gali FEN 24 zadebiutował w formule bokserskiej, a jego rywalem był Gabriel „Arab” Al-Sulwi. - U mnie to kwestia wypoczynkowo-rekreacyjna, nie ma mowy o zawodowstwie. Zawsze lubiłem się ruszać, chociaż z historii i polskiego miałem w szkole lepsze oceny - zaznaczył.

- Lubię rywalizację i to na wielu poziomach. Zresztą rywalizacja jest wpisana w subkulturę raperską - dodał.

Czy Wujek Samo Zło zaskoczył formą widzów Polsatu? Jak daleko doszedł w eliminacjach?

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze