2021-09-13

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 13

0

Wystarczyło kilka trudnych pytań i w Kręgu Ognia ponownie zrobiło się bardzo gorąco. Uczestnicy zgromadzili się tam, żeby wziąć udział w zadaniu i wyznać, co myślą na trudne tematy dotyczące innych. Nie każdemu spodobały się odpowiedzi. Co wyniknie z wieczoru szczerości, kto zyska, a kto straci przyjaciół w „Love Island. Wyspa miłości”? Co jeszcze wydarzyło się w willi i dlaczego żadna para nie może czuć się bezpiecznie?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Miłosnych perturbacji ciąg dalszy
Ola i Adrian nie zdążyli się jeszcze do siebie zbliżyć, a już zaczęli od siebie oddalać. On dotychczas bardzo cenił sobie jej otwartość, ale gdy na horyzoncie pojawiła się wolna Angelika, dał do zrozumienia, że chce spróbować czegoś innego. - Nie będę za nim goniła, jak widzę, że on ucieka do innej kobiety - stwierdziła. W ataku złości wygarnęła mu, że takie totalne lawirowanie jej bardzo przeszkadza. To nie wróżyło nic dobrego, bo obie dziewczyny mają silne charaktery i nie gryzą się w język.

„Miło cię poznać”
Dla singielki, która wysłała Bruna do domu, zbudowanie relacji z Adrianem to być może jedyna opcja, aby pozostać w grze. W rozmowie sam na sam Angelika powiedziała, że unikała go, żeby nie robić przykrości Oli, ale tak naprawdę to chłopak podoba się jej od samego początku. Zdradziła też, że czasami chciała nawet do niego podejść i się przytulić, ale nie odważyła się, bo był w innej parze. - Dzięki temu, że długo czekaliśmy, znamy się i sporo o sobie wiemy - podsumował Armando, a potem przybili piątkę i dali sobie szansę.

Jeszcze więcej trójkątów
Wydawałoby się, że przystojny Jurek już znalazł szczęście w ramionach Klaudii, ale zdeterminowana Ola nie zrezygnowała z prób zbliżenia się do Hiszpana. Także Andrzej otoczony jest wianuszkiem kobiet. Co prawda ciągle zauroczony Pauliną, ale zwrócił również uwagę Patrycji, która po wejściu do willi zadeklarowała, że nie interesuje jej nikt inny. Nawet koledzy - Arek i Wiktor - próbowali przemówić mu do rozsądku, żeby dobrze zastanowił się nad wyborem. A może nowa da się jednak namówić na bliższą znajomość z Jędrkiem, który szuka sobie miejsca po wykluczeniu z show Moniki?

Naga prawda...
Są takie zadania na „Wyspie miłości”, które niemal wszystkich wprowadzają w doskonały nastrój i oczyszczają atmosferę. To wyzwanie najwyraźniej ją zagęściło. Poprzeczka została podniesiona wysoko, bo nie jest łatwo odpowiedzieć na trudne pytania i udzielić szczerych odpowiedzi bez narażenia się zainteresowanym. Płomień w Kręgu Ognia został podsycony.

„Mam nadzieję, że się mylę”
Wiktor otrzymał pytanie o szczerość intencji Pauliny w relacji z Andrzejem. Jasno powiedział, że uważa jej zachowanie za grę. Dziewczyna, z którą od pierwszego odcinka próbował stworzyć związek, a potem znalazł szczęście w ramionach Magdy, nie zgodziła się z tym. Tłumaczyła, że aktualny chłopak jest świadomym wyborem, a nie opcją zastępczą.

Łapanie się brzytwy?
Szczera do bólu Ola została zapytana, kto z Wyspiarzy jej zdaniem ściemnia. Bez wahania wskazała Jędrka, Adriana i Angelikę. Nie obyło się bez nieprzyjemnych komentarzy oraz wymownych reakcji koleżanek i kolegów. - Zareagowała bardzo impulsywnie, zaczęła krzyczeć, starając się mnie zagonić w kozi róg. Życie mnie nauczyło, że jak ktoś się denerwuje przy takich pytaniach, to najczęściej kłamie - analizowała jedna. - Nie dam sobie nic wmówić - ripostowała rywalka. Do czego to doprowadzi?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 13:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze