2021-09-12

Patrycja w „Love Island. Wyspa miłości”. Poznajcie nową!

0

Oto kolejna uczestniczka randkowego reality show, która weszła do programu. Pojawiła się w najmniej oczekiwanym momencie i natychmiast porwała męską grupę na piknik. Na kim Patrycja zrobiła największe wrażenie, a który z chłopaków pierwszy wpadł jej w oko? Czym powinien charakteryzować się jej wymarzony ideał? Kim jest długonoga szczupła blondynka i dlaczego postanowiła zgłosić się do czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Patrycja Walczak ma 25 lat i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako handlowiec. Nie tylko zawodowo wykorzystuje swoje najlepsze cechy. Jest pewna siebie i otwarta, ale też impulsywna i emocjonalna. Kocha podróże, wie jak połączyć fitness i miłość do czekolady, upaja się zieloną herbatą, a także… Bradem Pittem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Jej ideał to niebieskooki brunet, który oczaruje ją szczerością, rozsądkiem, niezależnością i lojalnością. Czy ma jakiś sposób na mężczyzn? Lubi siebie i wie, że jest w stanie zauroczyć spontanicznym uśmiechem i spojrzeniem. W „Love Island” ma zamiar dobrze się bawić, szukając wielkiej miłości, bo najważniejsze jest dla niej serce! Znajdzie w programie to, czego szuka?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze