2021-09-08

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 9

0

Gdy jedni układają swoje relacje, inni muszą zweryfikować wszystkie miłosne plany. Reguły gry motywują uczestników, ale też wywierają ogromną presję. Każdy chciałby zajrzeć w swoje serce i odszukać tam najgłębsze uczucia, a najchętniej zdobyć drugie serce i poczuć odrobinę komfortu. Tym razem w „Love Island. Wyspa miłości” do głosu doszli… widzowie! Fani randkowego show mają realny wpływ na wydarzenia w hiszpańskiej willi.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Nowe nadzieje i nowe rozterki
Wśród uczestników powoli mija szok po ostatnim przeparowaniu. Ale emocji wciąż nie brakuje. Duety wykorzystują każdą chwilę, żeby coraz lepiej się poznać. Niektórym zaczynają rosnąć wątpliwości, ale za to inni utwierdzają się w przekonaniu, że dokonali słusznego wyboru i chcą dalej inwestować w uczucia.

„Moja kochana, mi amor”
Paulina i Jurek wystartowali od zera. Choć ona w willi jest od początku, to po porzuceniu przez Wiktora musiała zacząć wszystko jeszcze raz. Najpierw nie mogła pogodzić się z zachowaniem „byłego”, potem stała się na niego obojętna, aż zdecydowała się poprawić koronę i odpiąć wrotki. Bardzo szybko wyszło, że z polsko-hiszpańskim amantem są mieszanką wybuchową, a do tego on daje jej więcej ciepła niż poprzednik.

To już koniec...
W ogólnym zamieszaniu śmielej zaczął poczynać sobie Andrzej, który przestał wierzyć w relację z Klaudią. Nie tylko stracił zainteresowanie obecną dziewczyną, ale coraz częściej tęsknym wzrokiem zerkał na Paulinę. Ośmielił się nawet zapytać ją wprost, czy ma szanse na coś więcej. W konsekwencji oficjalnie postanowili zakończyć nieudaną próbę. Brunetka szybko obrała sobie nowy cel i zdradziła Magdzie, że serce mocniej bije jej na widok Jurka. To co, może jakaś zamiana?

Po prostu jest dobrze
Romantyczna randka poza willą nie trafia się każdemu w tym programie. Magda i Wiktor jako pierwsi w czwartej edycji mogli z dala od pozostałych uczestników rozpocząć bliższą znajomość. Potem była pierwsza wspólna noc i śniadanie. Spędzone w doskonałych nastrojach. - Jestem zachwycony. Czuję się swobodnie. Kamień z serca - chwalił zmianę pary.

Im on bardziej, tym ona mniej
- Musisz być taka ładna? - zapytał swoją wybrankę Bruno. Angelika nie potrafiła się jednak cieszyć jego komplementami. Zaczęła tracić pewność, że to, co razem budują, ma sens. Nie trafiła ją strzała amora, nie czuła motyli w brzuchu i nie kryła się z tym, że dominują w niej negatywne myśli... - Wiesz, że to nie jest takie proste - tłumaczył chłopak, pełen nadziei, że po gorszych chwilach zaczną cementować ten związek. Czy reset i powrót do punktu wyjścia tu pomoże?

Do gry wkroczyli widzowie
Fani programu wyposażeni w oficjalną aplikację mieli wpływ na los Wyspiarzy w trakcie odcinka. Głosowanie na ulubione Islanderki i ulubionych Islanderów to jednocześnie wskazanie na tych zagrożonych. Uczestnicy z najgorszym wynikiem wejdą do Kręgu Ognia, a pozostali zadecydują, kto opuści „Wyspę miłości”. Szczegóły wkrótce!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 9:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze