2021-09-07

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 8

Mamy siedem par, ale czy ta „siódemka” okaże się dla wszystkich szczęśliwa? Nowy bohater randkowego reality show przyszedł, jak po swoje i przerwał związek, który od startu programu zapowiadał się na coś poważnego. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że na tym zamieszaniu wszyscy mogą tylko skorzystać. Ale czy w „Love Island. Wyspa miłości” każdy może czuć się bezpiecznie i skupić już wyłącznie na drugiej połówce?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Kłopoty w raju
Tego jeszcze nie było! Nowy singiel wszedł do willi i od razu musiał wybrać partnerkę. 23-letni Jurek zaskoczył wszystkich w Kręgu Ognia, zarówno dziewczyny wpatrujące się w przystojniaka, jak i chłopaków, niezadowolonych niezapowiedzianą konkurencją. Tym bardziej że gorący temperament uczestnika z polsko-hiszpańskimi korzeniami od razu dał znać o sobie.

Nic nie jest wieczne?
Kilka sekund w willi, pewność siebie, a w efekcie bardzo szybka akcja. - Wydaje mi się najbardziej interesująca, najsłodsza i najpiękniejsza ze wszystkich - opisał wrażenia i uzasadnił, dlaczego właśnie ona. A potem bez wahania wskazał na Paulinę, która od samego początku była wierna Wiktorowi. W ten sposób rozbił parę z najdłuższym stażem.

Miłosne domino
Wybór Jurka mocno namieszał w dotychczasowych układach. Nawet zapewnienie przez Karolinę Gilon, że nikt tym razem nie odpadnie, nie ostudziło emocji. Pozostali panowie natychmiast musieli podjąć decyzje. Jędrek konsekwentnie postawił na swój ideał - Monę, Arek zdecydował się trwać przy Andzi, a ogolony Bruno nie zamierzał rezygnować z Angeli. Andrzej pozostał u boku Klaudii, natomiast Adrian rozpoczął przygodę z Olą. Prawdziwa bomba wybuchła jednak na początku, gdy Wiktor wybrał Magdę. - Do ciebie teraz bardziej mnie ciagnie - okazało się, że nie rzucał słów na wiatr.

Tylko we dwoje
Odważne zmiany, więc korzystamy! Jedna z nowo utworzonych par dostała szybką szansę poznania się bliżej. Wiktor i Magda mieli okazję spędzić miłe chwile razem i zbliżyć się do siebie. Nawet bardzo! Romantyczna randka poza willą wśród oliwkowych drzew zdecydowanie podobała się obojgu. - Jakiej płaszczyzny nie ruszę, to na tych samych falach nawijamy - powiedział. - I bawi nas to samo - dodała.

„Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”
To wszystko oznaczało natychmiastowy koniec, wydawałoby się niezniszczalnego duetu. Definitywnie i ostatecznie! - To jest lekcja dla mnie i dziękuję za nią - stwierdziła. Paulina poczuła się oszukana i nie chciała słuchać wyjaśnień Wiktora. On sugerował, że od początku działo się coś między nim a Magdą, a Magda tłumaczyła się przed dziewczynami, że nie knuła z nim za plecami. Mocno przeżyła stresujące rozmowy, a w jej oczach pojawiły się łzy...

Gruba kreska
Lekko nerwowy nastrój udzielił się też innym. Zaniepokojony Arek uznał, że musi wreszcie się oczyścić i zostawić za sobą „wysypisko śmieci” ze swojego poprzedniego etapu życia. Cel? Chce skupić się już tylko na Andzi i wyłącznie ich wspólnych radościach i problemach. - Cieszę się, bo już byłam zmęczona i obawiałam się, że po prostu ucieknę - podsumowała.

Czas nas uczy pogody
Trudne rozmowy o uczuciach, oczekiwaniach i niepewności w relacjach zdominowały atmosferę „Wyspy miłości”. Zza ciemnych chmur z pewnością lada moment wyłoni się słońce, nastroje się poprawią i wróci ochota na szaloną zabawę oraz radość z poszukiwania miłości... Do zobaczenia jutro!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 8:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci