2021-09-06

Pół-Hiszpan, pół-Polak dołączył do „Love Island. Wyspa miłości”

0

Jurek Garrido Drozdowski z Madrytu szuka ukochanej wśród polskich dziewczyn. Kibic piłkarskiego Realu wychowany na południu w Maladze jest byłym sportowcem - sprinterem, który przez jakiś czas studiował w Wielkiej Brytanii. To tam, konkretnie do Szkocji, wybrał się za ukochaną, poznaną podczas wakacji. Jak widać, dla uczuć jest gotowy na wszystko! Dokąd zaprowadzi go przygoda w czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”?

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Ma 23 lata, ale twierdzi, że jest dojrzały, jak na swój młody wiek. W poznawaniu świata i ludzi zdecydowanie pomaga mu znajomość języków. Aktualnie czterech, ale już szlifuje kolejny. Spotkania z przyjaciółmi i rozmowy, to jest to, z czego czerpie najbardziej. Dla Jurka to doskonała okazja, żeby się czegoś dowiedzieć i nauczyć od innych. Także podczas randkowania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Nie kryje, że rozgląda się za starszą partnerką. Ideałem byłaby niska dziewczyna o brązowych włosach. Najlepiej gotowa na wspólne szaleństwa, ale również lojalna, przyjazna i będąca dla niego wsparciem. Co sam oferuje? Jest pewny siebie i ambitny. Która się skusi?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze