2021-09-05

Monika z „Love Island. Wyspa miłości”. Poznajcie ją bliżej!

0

Oto uczestniczka randkowego reality show, która weszła do willi po odpadnięciu Kacpra. Nikt nie spodziewał się, że ktoś dołączy do nowych par aż tak szybko. W czwartym sezonie „Love Island. Wyspa miłości” niespodzianka goni niespodziankę. Jak zareagowali panowie, co powiedziały na jej widok panie? Czy pozytywna, otwarta i pełna energii Monika Zielińska szybko odnajdzie się w programie? Kto jej wpadł w oko?

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Ma 29 lat, brązowe oczy i włosy. Na co dzień zajmuje się modelingiem, choć w swoim życiu miała też przygodę z... farmacją. Szybko jednak porzuciła aptekarski fartuszek i spełniła swoje marzenie o zostaniu modelką!

Za swoje najważniejsze cechy uważa przebojowość, inteligencję i radosne usposobienie. „Zamiast szukać cudów zesłanych z nieba, odnajduj je w sobie!” - to życiowe motto Moniki. Przyjaciele i rodzina doceniają ciepło i serdeczność oraz uśmiech, który nigdy nie schodzi z jej twarzy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Jaki powinien być wymarzony partner? - Przede wszystkim mądry i opiekuńczy, ale także rozważny i stabilny - zaznacza Monika, która ma za sobą kilka poważnych związków. Teraz najbardziej zależy jej na znalezieniu kogoś, z kim będzie nadawać na tych samych falach. - Jeśli wnętrze jest piękne, to wygląd nie ma aż takiego znaczenia - dodaje. Kto do niej pasuje?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze