2021-09-09

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 10

0

Poznaliśmy najlepiej całującego singla w programie, ale to nie był jedyny ważny test. Konkurs, który sprawdzał umiejętności władania ustami i językiem wzbudził mnóstwo emocji. Każdy z singli otrzymał szansę, żeby wykazać się namiętnością, czułością i kreatywnością, zdobyć trochę punktów u dziewczyn, a może nawet przekonać którąś do siebie. Tym bardziej że w „Love Island. Wyspa miłości” nadal trwają gry i gierki.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Gdzie słońce wpada do fal
Intensywne rozmowy o miłości, związkach i oczekiwaniach rozgrzewają Wyspiątka. Każdy szuka dogodnej okazji, żeby wprowadzić w życie swój plan, a przede wszystkim nie stracić szansy i nie odpaść z programu. Jak wiadomo, single nie mają nic do powiedzenia i mogą pakować walizki… Nikt nie chciałby przedwcześnie dostać biletu do Polski. Morze Śródziemne tak fajnie szumi.

Przez zabawę do serca
Stanąć na wysokości zadania i oczarować dziewczyny w bliskim kontakcie. Temu właśnie miały służyć mistrzostwa „Wyspy miłości” w całowaniu. Rozrywka wręcz doskonała po ostatnich rozterkach, a do tego pouczająca. Z ekspercką wiedzą w temacie usta-usta można zrobić różnicę. Ta umiejętność nie zaszkodzi w walce o miłość.

Kto najlepiej umie „w całowanie”?
Islanderki stanęły na specjalnych kolorowych podestach, a potem z zasłoniętymi oczami i uszami smakowały i oceniały, czyj buziak i dlaczego odpowiada im najbardziej. Panowie mieli swoją taktykę. Wiktor namiętny pocałunek zarezerwował wyłącznie dla Magdy, a resztę dziewczyn całował jak brat. Wierność jest w cenie, co było widać po reakcjach jego połówki. Niektórzy podeszli do zadania z wyczuciem i misją, jak Andrzej, coraz bardziej oczarowany Pauliną.

Beso master na językach
Jeszcze inni zabawę potraktowali wręcz sportowo, starając się zdobyć jak najwięcej punktów. Mistrzem w tej dyscyplinie okazał się Adrian. - Czysty fun i zabawa - podsumował triumfator, choć niektórych zabolało, w jaki sposób osiągnął zwycięstwo. Najpierw koledzy mu pogratulowali, a potem w trakcie męskiej rozmowy najwięksi zazdrośnicy powiedzieli mu prosto w oczy, co o tym sądzą.

Burza temperamentów
Igrzyska to jedno, ale po nich też przydałaby się jakaś iskra. Najgorzej, jeśli podpalona za szybko gaśnie… W parze Jurka z Pauliną tak to właśnie wygląda i już nic nie jest pewne. Chłopak z energią południowca szybko zaczął się niecierpliwić, no i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie czekał na coś więcej.

Bo fantazja jest od tego...
Tymczasem w kolejce już ustawiają się do niego Klaudia oraz Ola. Obie zabrały go na rozmowę, ale szczególnie ta druga, zachęcona „kiss kiss”, postanowiła śmiało ruszyć w stronę „bang bang”. - Dużo miałeś dziewczyn? A lubisz się całować? - zaczepiała go. - Czy uważasz, że seks z dziewczyną jest zupełnie inny niż jak nie z dziewczyną? - aż zerwała go z leżaka. Bo u niej wszystko musi się zgadzać: ruchy, flow, rozmiar.

„Zajmuje mi to głowę”
Niezdecydowanie Pauliny stało się jednym z głównych tematów wśród Islanderek. Dziewczyny uważają, że jej obecny partner może się okazać tylko tymczasowym, bo ona sama jeszcze nie umie sobie odpowiedzieć na pytanie, który z konkurentów jest jej bliższy. Zainteresowani panowie także chcieli wiedzieć, na czym stoją i próbowali nakłonić ją do podjęcia konkretnej decyzji. - Jesteś pierwszą osobą, której w ogóle wyrzuciłem uczucia - Andrzej wyznał, że jak zamyka oczy, to widzi tylko ją. - Powiesz, że jestem szalony, ale to tak działa - i opowiedział jej historię o koleżance z klasy, do której czuł podobnie, ale wtedy nie odważył się podejść.

Dość wodzenia za nos
Na koniec Jurek postanowił jeszcze raz porozmawiać z Pauliną. - Nie będę ci mówił, że jak dzisiaj nie powiesz, to sobie pójdę poznać kogoś innego - wyjaśnił, ale nie krył, że zdecydowanie wolałby mieć sprawę jasną. - Nie chcę, żebyście myśleli, że bawię się waszymi uczuciami - stwierdziła i zdała sobie sprawę, że „to ze mną jest coś nie tak”. Smuteczek? Co z tego wyniknie?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 10:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze