2021-09-06

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 7

0

Nagłe rozstanie, szokująca metamorfoza, a na koniec niespodziewana wizyta. Powodów do obserwowania losów uczestników w czwartej edycji jest coraz więcej. Każdy dzień spędzony pod andaluzyjskim słońcem przynosi kolejne zaskoczenia i nikt nie może być pewien, kiedy wszystko znów wywróci się do góry nogami. Dla kogo udział w „Love Island. Wyspa miłości” zakończy się przedwcześnie? Decyzje zapadną w Kręgu Ognia.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Stanąć w prawdzie i zrobić krok do przodu
Islanderzy jeszcze nie zdążyli ochłonąć z wrażenia, jakie zrobiło wejście Moniki, a już są poważne konsekwencje pojawienia się jej w programie. Wyraźnie zauroczony Jędrek nie chciał czekać na kolejną oficjalną zmianę par i postanowił porzucić dotychczasową partnerkę. Zdecydował się iść za głosem serca, raniąc przy tym Olę. Polały się łzy, a dziewczyna poczuła się bardzo zawiedziona jego zachowaniem.

Lojalność, wierność i zdrada
Na szczęście Ola nie została sama w trudnej sytuacji. Natychmiast mogła liczyć na swoją grupę wsparcia, czyli Andzię z Arkiem oraz Paulinę z Wiktorem. Szeroko omawiali to, co się wydarzyło i jakie znaczenie dla uczestników mają honorowe zasady. Przy okazji obrali sobie jeden cel i zaczęli obwiniać Monę. Tymczasem nowa pochwaliła Jędrka za zdecydowane działanie wobec „byłej”.

Z zaskoczenia, cena poświęcenia
Bruno, który jako jedyny obojętnie patrzył w stronę nowej, coraz bardziej afiszował się z uwielbieniem dla Angeliki. Do tego stopnia, że postanowił spełnić życzenie swojej połówki, które wyraziła na samym początku ich znajomości. No i poświęcił swój bujny zarost! - Jestem w szoku, że to zrobił - komentowała. Dla wytatuowanego barbera broda była ważnym elementem wizerunku, ale wygrało rodzące się uczucie. Chłopak zmienił się nie do poznania, a jego nowy wygląd wywołał spore zamieszanie.

„Bolało, jak spadałaś z nieba?”
W nagrodę za pełne poświęcenie i zaangażowanie w budowanie relacji, Bruno i Angelika mogli wybrać się na randkę. Kocyk, drinki i pizza z ananasem były tylko dodatkiem do ich czułości. Czy teraz dziewczyna otworzy się jeszcze bardziej na niego i przestanie rozmyślać, ile jeszcze kobiet zmieni w programie?

Blisko, coraz bliżej
Związek Andzi i Arka także wchodzi w kolejny przełomowy etap, a dowodem są poważne obietnice. Chłopak zadeklarował, że gdyby jego połówka miała zostać wyeliminowana, on również wyjdzie razem z nią. To już to, czego szukał i wreszcie znalazł dzięki „Love Island”? - Masz charakter z pazurem i boję się, że mnie zadrapiesz, a potem z tym zadrapaniem zostawisz - wyznał szczerze. - Chciałabym wierzyć, że on jest taki ciepły, jakim pokazuje się każdego dnia - oznajmiła. Będzie coś z tego na dobre i na złe?

Sprowadzeni na ziemię...
Tuż po śniadaniu kolejnego dnia niespodziewanie pojawiła się Karolina. Dla wszystkich był to sygnał, że lada chwila z programem będzie musiała pożegnać się jedna z dziewczyn. Zaprosiła je na środek, mieli wybierać panowie, a wtedy na progu stanął Jurek, który dołączył do Kręgu Ognia i natychmiast wskazał na... Szczegóły już jutro!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 7:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze