2021-08-31

„Dzieci na tropie prawdy”: Nowa mini-audycja edukacyjna

0

Zapraszamy w każdą sobotę od 4 września o godz. 10:00 do Telewizji POLSAT. Nowy program, w którym dzieci wcielają się w role prezenterów oraz reporterów, żeby dowiedzieć się, jakie kwestie mają wpływ na zdrowy styl życia. W każdym odcinku gośćmi programu „Dzieci na tropie prawdy” będą wyjątkowi eksperci.

Razem dbamy o zdrowie!
Jesienią w Polsacie na widzów czeka nowy program edukacyjny „Dzieci na tropie prawdy”. To magazyn poranny, w którym dociekliwi prowadzący i reporterzy - ekipa fantastycznych dzieciaków - zgłębia tajemnice profilaktyki zdrowia. Tak u dorosłych jak i u dzieci.

Praktyczne porady, wartościowi goście
W każdym odcinku zobaczymy szereg informacji o tym, że właściwa dieta, czy aktywność ruchowa ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie fizyczne, ale także na samopoczucie i psychikę. W związku z tym ekipa programu będzie rozmawiać z szeregiem interesujących ekspertów: trenerem personalnym, stomatologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, kucharzem, cukiernikiem, a nawet ogrodnikiem.

Odkrywaj tajemnice doskonałego samopoczucia
Wszystko po to, aby jak najlepiej pokazać widzom, że zdrowy styl życia może być fajny, przyjemny i bez wyrzeczeń. W zamian otrzymujemy lepszą odporność, wigor, więcej energii i radość z życia!

Audycja wyprodukowana we współpracy z Ministerstwem Zdrowia.

Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

  

Dzieci na tropie prawdy w od 4 września w sobotę o godz. 10:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze