2021-08-31

„Dzieci na tropie prawdy” - odcinek 1: Zdrowie „od kuchni”

0

W premierowej odsłonie nowego programu dużo cennych rad związanych z jedzeniem. Jak się odżywiać, aby być zdrowym? O czym jeszcze należy pamiętać, aby cieszyć się długim życiem? Sprawdzają to Liliana i Bruno, dwójka młodych prowadzących oraz para dociekliwych reporterów, Helena i Maks.

Oglądaj Dzieci na tropie prawdy online na polsatgo.pl.

Jak powiadają babcie: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Dlatego ekipa programu „Dzieci na tropie prawdy” badanie tego tematu rozpoczyna... od kuchni. Dosłownie! Helena i Maks pytają szefową Agatę, co jest smaczne i zdrowe, czy dziecko może nie jeść mięsa lub co zrobić, gdy... dzieci nie lubią warzyw.

A co dzieje się, gdy człowiek nie dba o to, co je? Trafia do lekarza. Z kolejnymi poradami przychodzi więc pani doktor, która tłumaczy między innymi, w jaki sposób komponować zdrowe posiłki i ile czasu należy ćwiczyć. W domu czy na zewnątrz? Aurę sprawdza prezenterka pogody Nadia.

Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej i finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Dzieci na tropie prawdy w sobotę o godz. 10:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze