2021-07-20

Izabela Małysz dołączyła do rywalizacji o Kryształową Kulę

0

Żona Adama Małysza w 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Ogłaszamy oficjalnie ostatnią uczestniczkę tanecznego show jesienią 2021 roku. Iza Małysz, żona wielokrotnego mistrza świata w skokach narciarskich, zasiliła zaszczytne grono gwiazd programu. Jak poradzi sobie na parkiecie? Podobno uwielbia tańczyć! Odpowiedź od września w poniedziałki o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Magister prawa i administracji z wykształcenia, businesswoman, menedżerka sportu w jednej osobie. Niezwykle silna i zdeterminowana mieszkanka Wisły. W okresie rozkwitu kariery Adama Małysza budziła ogromne zainteresowanie mediów i fanów sportowca. Popularność pary sprawiła, że mieli dla siebie mało czasu. Jednak dzięki sile charakterów do dziś są szczęśliwą rodziną. Czy determinacja i upór pomogą Izabeli Małysz w zdobyciu Kryształowej Kuli?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

W rodzinnym mieście opiekuje się także olbrzymią galerią trofeów męża i realizuje swoje pasje... Ambicja i odwaga popchnęły ją do udziału w terenowym rajdzie samochodowym w Maroku, w którym odniosła zwycięstwo i zdobyła miejsce na podium w kategorii VIP. A jak odnajdzie się w rywalizacji w tanecznym show Polsatu? Ma wiele cech charakteru, które mogą pomóc jej dojść do finału. Czy tak się stanie?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze