2021-07-16

Łukasz „Juras” Jurkowski w „Dancing with the Stars”

0

Znany sportowiec i współprowadzący show „Ninja Warrior Polska” na parkiecie. Łukasz Jurkowski jest kolejną gwiazdą 12. edycji tanecznej produkcji. Pierwszy mistrz federacji i jeden z prekursorów MMA w rodzimym kraju podejmie się wyzwania, jakiego jeszcze nie doświadczył. Jak się sprawdzi? Czy ma szansę zdobyć Kryształową Kulę? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Łukasz „Juras” Jurkowski to popularny zawodnik MMA, mistrz KSW, komentator i spiker. Na swoim koncie ma liczne wyróżnienia i medale w taekwondo i mieszanych sztukach walki. Dał się poznać bliżej i zyskał sympatię widzów jako współgospodarz wyczynowego programu „Ninja Warrior Polska”. Świat sportu odkryje niedługo jego zupełnie nowe oblicze bowiem zawodnik zatańczy w 12. sezonie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Czy „Juras” wytrwa na treningach i uda mu się poznać podstawy tańca w zaledwie kilka tygodni? Jak wypadnie w nowej roli? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze