2021-07-11

Niesamowity 67-latek Fit Oldboy w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Popularny w mediach społecznościowych Wojciech Węcławowicz w 12. edycji show. Dla niego wiek to tylko liczba i nie ma rzeczy niemożliwych. Jako Fit Oldboy podbił internet, a jego niezwykłą przemianę obejrzano ponad siedem milionów razy. Dla niego nigdy nie jest za późno, żeby podjąć nowe wyzwanie. Jak poradzi sobie z ekspresową nauką tańca? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Wojciech Węcławowicz całe swoje życie był związany ze sportem. Był zawodnikiem w skoku wzwyż, przez lata uczył wychowania fizycznego, był trenerem kadry Polski juniorek w siedmioboju i olimpijczyków Krzysztofa Krawczyka oraz Urszuli Włodarczyk. Kiedy przeszedł na emeryturę, jego życie zwolniło tempo, a jego samopoczucie i wygląd pogorszyły się.

Sportową pasję ponownie rozbudził w nim syn Tomasz - na co dzień trener personalny - który ze względu na złe wyniki badań namówił go do zmiany diety i wspólnych ćwiczeń. Także on założył mu profil na Instagramie - fit_oldboy - aby zmotywować innych do sportowego trybu życia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Węcławowicz (@fit_oldboy)

Duży rozgłos Wojciechowi Węcławowiczowi przyniosło zdobycie srebrnego medalu w mistrzostwach świata weteranów w lekkiej atletyce w Toruniu w 2019 roku. Fit Oldboy jest bardzo aktywny w internecie, gdzie dokumentuje swoje kolejne wyzwania. Przed nim wymagające zadanie nauczenia się tańca w zaledwie kilka tygodni. Jak sobie poradzi? Odpowiedź we wrześniu w Polsacie!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze