2021-06-18

„Taniec z Gwiazdami”: Sylwia Bomba w 12. edycji programu

0

Popularna influencerka na podbój najgorętszego parkietu w Polsce. Ciesząca się olbrzymią sympatią internautów Sylwia Bomba podjęła kolejne odważne wyzwanie. Przed nią wymagająca nauka tańca w ekspresowym tempie. Z kim stworzy parę? Jak będzie się prezentować w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Odpowiedź we wrześniu w każdy poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Sylwia Bomba popularność zawdzięcza udziałowi w programie „Googlebox”, w którym tworzy zgrany duet z Ewą Mrozowską. Ogromną sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki głośnemu śmiechowi i zabawnym komentarzom. Ponad 720 tys. osób obserwuje jej instagramowy profil, na którym chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego oraz profesjonalnych sesji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Influencerka stanowi inspirację dla innych kobiet, ponieważ w ostatnich latach przeszła imponującą metamorfozę. Po tym jak odkryła, że choruje na insulinooporność z pomocą lekarzy, diety oraz aktywności fizycznej schudła trzydzieści kilogramów. Zdała prawdziwą próbę charakteru, a teraz czeka ją kolejna podczas wymagających przygotowań do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”.

Sylwia Bomba z zawodu jest fotografem i ma profesjonalne studio „Czarne Owce”. Prowadzi też agencję reklamową.

To trzecie ogłoszenie związane z 12. edycją tanecznego show Polsatu. Na liście dziesięciu uczestników znaleźli się także Oliwia Bieniuk, córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej i wybitny himalaista Denis Urubko.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze