2021-07-16

„Ninja Warrior Polska”: Jerzy Mielewski... na castingu!

0

Prowadzący kontra przeszkody, z którymi mierzą się marzący o występie w show. Jerzy Mielewski postanowił sprawdzić swoje umiejętności i spróbować swoich sił na castingu do czwartej edycji „Ninja Warrior Polska”. Dziennikarz sportowy komentujący w programie zmagania uczestników miał okazję przekonać się, jak wyglądają eliminacje, które są przepustką do startu na legendarnym torze. Zobacz wideo!

Aby wziąć udział w programie „Ninja Warrior Polska” należy przejść wyjątkowy casting, w którym sprawdza się formę potencjalnych uczestników. Dotyczy to wszystkich, nawet wytrenowanych specjalistów. Sędziowie w trakcie eliminacji do programu skrupulatnie zapisują noty i oceniają wyniki oraz zaangażowanie kandydatów.

- Ja gotowy, lecimy na tory! - mówił przekonująco Jerzy Mielewski, który wraz z Karoliną Gilon i Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim, prowadzi show. Jak poradził sobie dziennikarz i komentator, który w przeszłości trenował siatkówkę? Czy sportowe doświadczenie z przeszłości pomogło mu w tym wyzwaniu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Czwarta edycja Ninja Warrior Polska wkrótce w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze