2021-05-10

„Ninja Warrior Polska”: Casting do czwartej edycji programu

0

Zgłoś się do hitowego show Polsatu. Tytuł Wojownika Ninja wciąż czeka na zdobycie! A do tego nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy amatorem mocnych sportowych wrażeń, możesz zmierzyć się z legendarnym torem i zapisać się w historii programu. Sprawdź swoje umiejętności i granice wytrzymałości. Dołącz do „Ninja Warrior Polska”!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

W trakcie trzech edycji z morderczo trudną trasą mierzyło się ponad pięciuset zawodników i zawodniczek. Część z nich niejednokrotnie, bo emocje towarzyszące udziałowi w programie są uzależniające.

Aby móc sprawdzić się na legendarnym torze „Ninja Warrior Polska”, należy wziąć udział w castingu sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja. Oprócz tężyzny fizycznej poszukiwana jest wielobarwna osobowość.

Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu.

Każdy może spróbować swoich sił - bez względu na płeć czy wiek. Jest tylko jeden warunek - trzeba mieć ukończone 18 lat! Mile widziane są także osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach.

Najlepsi dostaną szansę, aby zaprezentować swoje umiejętności prowadzącym, publiczności i milionom widzów przed telewizorami. Góra Midoriyama czeka na zdobycie!

Formularz zgłoszeniowy do „Ninja Warrior Polska” dostępny jest tutaj!

  

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 24 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom i uczestnikom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze