2021-07-14

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: W akcji Tomasz Ciachorowski

0

Czym znany aktor zaskoczy widzów rozrywkowego show Telewizji POLSAT? Tomasz Ciachorowski prezentuje swoje umiejętności zarówno w teatrze, jak i filmach czy serialach. Fani jego talentu z pewnością nie mogą doczekać się jego metamorfoz w 15. edycji produkcji. Które wcielenia zapiszą się na kartach historii programu? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Polsacie!

Tomasz Ciachorowski ukończył Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Był aktorem między innymi Lubuskiego Teatru Dramatycznego w Zielonej Górze, Operze na Zamku w Szczecinie i Scenie Prezentacje, Capitolu i Kamienicy w Warszawie. To także laureat Telekamery 2011.

Epizodycznie pojawiał się w serialach Telewizji POLSAT takich jak „Hotel 52”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” i „Kowalscy kontra Kowalscy”. W 2016 roku był uczestnikiem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Występował w parze z Natalią Głębocką.

Czy Tomasz Ciachorowski będzie jednym z faworytów 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Przekonamy się o tym jesienią!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski)

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze