2021-07-10

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Kasia Łaska zaśpiewa w show

0

Znana piosenkarka i aktorka musicalowa w 15. edycji popularnego programu Polsatu. Kasia Łaska zdobyła wielką popularność po tym, jak wcielając się w Elsę zaśpiewała piosenkę „Mam tę moc” w animowanej produkcji „Kraina lodu”. Liczba ról dubbingowych w filmografii artystki robi ogromne wrażenie. W jakich wcieleniach zobaczymy ją na scenie show? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Kasia Łaska rozpoczęła swoją karierę w połowie lat 90. Od tego czasu, współpracowała między innymi z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie i Teatrem Muzycznym w Łodzi. Zagrała epizodycznie w takich serialach jak „Daleko od noszy” czy „Hotel 52”. Była główną wokalistką projektu „Concerto for Group and Orchestra”, skomponowanego przez Jona Lorda z Deep Purple.

Artystka użyczyła głosu w takich produkcjach jak „High School Musical”, „Scooby Doo: Pogromcy wampirów”, „Sekretne życie zwierzaków domowych” i „Spider-Man Uniwersum”. Sławę przyniosło jej zaśpiewanie piosenki „Mam tę moc” jako Elsa w animowanym filmie „Kraina lodu”. Pojawiła się także w sequelu filmu z utworem „Chcę uwierzyć snom”. Fragment tego motywu wykonała podczas występu Idiny Menzel i Aurory na 92. ceremonii wręczenia Oscarów w 2020 roku.

W 2017 roku Kasia Łaska pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, wspomagając występ Krzysztofa Antkowiaka. Duet zaprezentował się jako Kate Bush i Peter Gabriel w utworze „Don't Give Up”.

W 15. edycji programu wystąpi jako jedna z ośmiu gwiazd. Którą metamorfozą zaskoczy najbardziej? Jakie jeszcze umiejętności odkryje przed widzami i samą sobą?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ᴋᴀᴛᴀʀᴢʏɴᴀ Łᴀꜱᴋᴀ (@kasia_laska)

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze