2021-07-05

Barbara Kurdej-Szatan w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Popularna artystka pierwszą oficjalnie ogłoszoną uczestniczką 15. edycji programu. Barbara Kurdej-Szatan będzie mogła połączyć swoje dwie wielkie miłości: aktorstwo i muzykę. A przy okazji czeka ją znakomita zabawa przy przemianach w największe gwiazdy. W kogo przyjdzie jej się wcielić w muzycznym show? Jak jej metamorfozy oceniać będą członkowie jury? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią na antenie Telewizji POLSAT!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Barbara Kurdej-Szatan jest najlepiej znana ze swoich aktorskich kreacji, takich jak między innymi główna rola w serialu „W rytmie serca”. Karierę rozpoczynała w Opolu, z którego pochodzi, rozwijając skrzydła w Opolskim Studiu Piosenki. Ukończyła także PWST w Krakowie. Jako wokalistkę publiczność poznała ją w zespole Soul City, w którym występowała wraz z mężem - Rafałem Szatanem, zdobywcą Srebrnej Twojej Twarzy w dziesiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Ponadto realizuje się artystycznie na wiele innych sposobów. Telewidzowie docenili ją jako prezenterkę, kiedy była jedną z prowadzących festiwal „Przebojowe Opole: Jedziemy na wakacje” oraz Sylwestrową Moc Przebojów 2019.

Artystka zachwyciła tanecznym talentem w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W jubileuszowej dziesiątej edycji razem z Jackiem Jeschke dotarła do finału. Jak poradzi sobie na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo