2021-07-09

Paulina Sykut-Jeżyna na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Prezenterka Telewizji POLSAT spełnia swoje marzenia w hitowym show stacji. Paulina Sykut-Jeżyna od zawsze myślała o karierze wokalnej. Teraz prowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie miała okazję, aby stworzyć niezapomniane kreacje. Które metamorfozy zachwycą jury i widzów? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Polsacie!

Paulina Sykut-Jeżyna rozpoczynała swoją karierę od strony wokalnej. W 2003 roku wystąpiła w drugiej edycji programu „Idol”, a cztery lata później pojawiła się na antenie Polsatu w roli prezenterki pogody, ale muzyka dalej jej towarzyszyła. Współpracowała z Maciejem Rockiem w programie „Tylko muzyka. Must be the music”. Od 2016 roku jest prowadzącą program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym tworzy znakomity duet z Krzyszofem Ibiszem.

Wszechstronna prezenterka prowadziła wiele imprez i koncertów, takich jak Polsat SuperHit Festiwal, Sylwestrowa Moc Przebojów, Piknik Country Mrągowo czy Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Uwielbiana przez widzów dzięki ich głosom zdobyła dwie Telekamery.

Paulina Sykut-Jeżyna na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie mogła spełniać swoje muzyczne marzenia. W jakie role przyjdzie jej się wcielić? Ilu nowych fanów zdobędzie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo