2021-05-30

„Domowe rozgrywki” - odcinek 8, sezon 3: Pierścionek i Pech

Nieświadome planów Ryśka Agnieszka i Maja błędnie odczytują szykowaną niespodziankę. Żeby zachować zaręczyny w tajemnicy przed ukochaną, pracownik Marka powierza mu pierścionek. Przypadkowo znajduje go Czechoska, która myśli, że jej druga połowa chce odnowić przysięgę małżeńską. Tylko co zrobić, gdy obrączka jest za mała?

Oglądaj serial „Domowe rozgrywki” online na IPLA.TV.

Do domu Czechoskich wraca mama Grażynka. Przypadkowo dowiaduje się, że Rysiek chce oświadczyć się Mai i postanawia zająć się przygotowaniem uroczystej kolacji zaręczynowej.

Agnieszka nie jest zadowolona z nowych porządków, jakie wprowadza teściowa, ale w rozmowie z Mają opowiada jej, że odkryła szykowaną przez nią niespodziankę. - To Marek, ale ona pewnie wszystkim steruje, jak zawsze. Słyszałam, jak przez telefon zamawia catering na przyszły czwartek. Chodź, coś ci pokażę - mówi Czechowska sięgając po pudełeczko z pierścionkiem. - Piękny - komentuje Maja.
- Taki za bardzo klasyczny, ale liczy się gest. Czuję, że Marek chce odnowić przysięgę małżeńską. Pierścionek, catering, róże z kwiaciarni też zamówił... Ale problem mam.
- Jaki?
- Ten pierścionek jest na mnie za mały.
- Co ty gadasz? Patrz, na mnie idealny - stwierdza Maja, kiedy przymierza obrączkę i wpada na pomysł... aby ją powiększyć u jubilera.

Czy Ryśkowi uda się zaskoczyć ukochaną? Jaki przebieg będą miały zaręczyny? Czy Maja powie tak?

Dziękujemy za wspólne oglądanie trzeciego sezonu serialu Domowe rozgrywki w Telewizji POLSAT!