2021-04-11

„Domowe rozgrywki” - odcinek 1, sezon 3: Przyjazd mamusi

0

Wizyta Grażyny jest stresujący dla synowej. Atmosfera w domu Czechoskich gęstnieje... Agnieszka nie przepada za swoją teściową, z kolei Marek obawia się swojej rodzicielki. Jej pobyt w domu jest dla małżeństwa niezwykle stresujący. Co gorsze, mamusia - jak może ją tylko nazywać syn - ma długi język i ujawnia dla niego niewygodne zwierzenia. Jak uda mu się wybrnąć z tej sytuacji?

Oglądaj serial „Domowe rozgrywki” online na IPLA.TV.

Agnieszka szykuje się na przyjazd swojej teściowej Grażyny. Robota w kuchni dosłownie... pali jej się w rękach, jak zauważa jej córka Helena. Z odsieczą w przygotowaniu wystawnego obiadu przybywa Maja, zaprzyjaźniona sąsiadka i vlogerka kulinarna.

Jednak okazuje się, że cały wysiłek i starania nie zostaną docenione przez teściową.
- To może ja obiad dokończę - próbuje przerwać krępującą ciszę Agnieszka.
- Nie, kochana. Mną się nie kłopocz. Ja jestem na diecie. Ale nie martw się. Usiądziemy na kawce, ja powiem, jak pozbyć się tych zbędnych kilogramów. Mareczek mówił mi, że próbowałaś wielokrotnie, ale jakoś tak nieskutecznie - mówi Grażyna.
- Jakoś tak... nieskutecznie? - pyta się męża Czechoska
- Nie, nie... Nie do końca tak się wyraziłem chyba - próbuje się bronić Marek. - Chyba? - dopytuje jego żona. - Mareczku, nie martw się. Doprowadzę ci żonkę do porządku, będzie wyglądała jak mamusia - stwierdza teściowa Agnieszki.

Czy Marek uniknie kłótni? Co jeszcze jego mamusia ujawni Agnieszce?

Domowe rozgrywki w niedzielę o godz. 18:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze