2021-05-09

„Domowe rozgrywki” - odcinek 5, sezon 3: Szpiegowska akcja

0

Rysiek Pech udaje Marka podczas ważnego dla przyszłości Heleny spotkania. Dlaczego? Czechoski orientuje się, że podczas kłótni przed szkółką piłkarską popadł w konflikt z jej nowym trenerem. A szkoleniowiec chce się spotkać z nim i Agnieszką w sprawie kariery ich córki. Swoją pomoc oferuje jego pracownik znany ze swoich szpiegowskich fascynacji...

Oglądaj serial „Domowe rozgrywki” online na IPLA.TV.

Podirytowany Marek opowiada Agnieszce, że podczas zawożenia Heleny na trening spotkała go nieprzyjemna sytuacja z innym kierowcą. Córka po powrocie z zajęć opowiada, że jej nowy trener spotkał jakiegoś wariata, który próbował mu wmówić, że nie zna się na przepisach ruchu drogowego. Opowiadana przez nią historia zaczyna dla Marka brzmieć zaskakująco znajomo...

Tymczasem Helena ogłasza, że nowy trener chce się spotkać z rodzicami, żeby porozmawiać o jej przyszłości i awansie do drużyny.
- Co ja zrobiłem? Przecież jak ten trener mnie zobaczy, to nigdy w życiu Helenki do klubu nie przyjmie - martwi się załamany Czechoski.
- A może ja zastąpię Marka? - proponuje Rysiek.
- Ale to wcale nie jest taki głupi pomysł - wspiera go Maja.
- Obiecuję, będę cię godnie reprezentował - podkreśla Pech.
- Rysiu... Przecież ty do niedawna nie miałeś konta w banku, a teraz chcesz negocjować kontrakt naszej córki? - dziwi się Marek.
- Jakoś to ogarniemy.
- Jak?
- Nigdy nie oglądałeś filmów szpiegowskich? - bierze Czechoskiego na stronę. - Oglądałem.
- Będziemy się porozumiewać przez słuchawkę. Będziesz jakby głosem w moim uchu.

Jak Rysiek wypadnie w roli Marka? Czy ta akcja się powiedzie?

Domowe rozgrywki w niedzielę o godz. 18:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze