2021-04-22

Maja Hyży jako Amy Winehouse. „To przejdzie do historii show”

0

Wokalistka po raz kolejny zachwyciła w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maja Hyży w wymagającym wyzwaniu, jakim jest wcielenie się w niepokorną brytyjską diwę. Choć Amy Winehouse to postać daleka od jej wizerunku, ta metamorfoza była bezbłędna! Wokal, charakteryzacja, ruchy sceniczne - wszystko to sprawiło, że jurorzy byli oszołomieni. Oto fragment występu. Siódmy odcinek 14. edycji show w piątek 23 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Wiele lat po śmierci Amy Winehouse wciąż budzi wiele emocji. Sama Maja Hyży nie ukrywała fascynacji tą postacią, dlatego też do tej metamorfozy podeszła z wielką radością, ale i szacunkiem. Utwór „You Know I'm Not Good” to jeden ze sztandarowych przebojów nieodżałowanej legendy, który znalazł się na ikonicznym już albumie „Back to Black” z 2006 roku. Presja była wielka, ale uczestniczka dała z siebie sto procent, czego odzwierciedleniem były oceny jurorów.

Co dokładnie powiedzieli członkowie jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? – Byłaś całkowicie, nie w stu, a w dwustu procentach postacią, którą grałaś i w pełni nasze czteroosobowe brawa na stojąco Ci się należą. Coś fantastycznego! Bomba! – zachwycała się Katarzyna Skrzynecka. – Niezwykła uczta, i dla ucha i dla oka, bo to był świetny występ na każdym poziomie. Dziesięć punktów – wtórował jej Kacper Kuszewski.

Prowadzący oraz jurorzy zgodnie przyznali, że Maja Hyży stworzyła kreację, która przejdzie do historii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Czy mieli rację?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze