2021-04-21

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Kontuzja Michaela Jacksona

0

Aktor Piotr Gawron-Jedlikowski doznał urazu, kiedy występował w roli króla popu. To zadanie, które zawsze wymaga nie tylko bezbłędnego wokalu, ale także genialnego ruchu scenicznego. Michael Jackson był precyzyjny w każdym aspekcie swojego show, ale czasem nie wszystko idzie po myśli uczestnika... Więcej szczegółów w siódmym odcinku 14. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek 23 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Piotr Gawron-Jedlikowski doskonale odnajduje się w każdej roli, ale w siódmym odcinku musiał zmierzyć się z niezwykle wymagającym wyzwaniem. Stanął na scenie jako Michael Jackson, jedna z niezaprzeczalnie największych gwiazd XX i XXI wieku. Zaśpiewał ważny utwór w karierze gwiazdy, czyli singiel „They Don't Care About Us” z 1996 roku. Piosenka będąca sprzeciwem wobec rasizmu i nierówności społecznych stała się wielkim hitem na całym świecie.

Uczestnik miał odwzorować wykonanie tej piosenki z trasy koncertowej promującej album „HIStory: Past, Present and Future, Book I”. Ubrany w złoto-srebrny strój z futurystycznymi elementami, u boku tancerzy, starał się wiernie odtworzyć każdy ruch króla popu. Czasem jednak na scenie zdarzają się sytuacje, których nie można przewidzieć...

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021