2021-04-11

„Klinika Skeczów Męczących”: Ostra jazda po śląsku

0

Znakomitą rozrywkę zapewnili Piotr Kupicha, lider zespołu Feel i Kabaret Młodych Panów. Wokalista w „Klinice Skeczów Męczących” zmierzył się z muzycznymi wyzwaniami, wśród których było na przykład nietypowe rodeo. Z kolei śląscy artyści bawili do łez swoimi skeczami. Wystąpili także gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Monika Dryl, Adrianna Borek, Marta Podobas i Michał Czernecki.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Na początek specjalnie dla pochodzącego z Katowic Piotra Kupichy inni goście ze Śląska. Kabaret Młodych Panów o pułapkach, jakie czekają, jeżeli chcemy sobie zrobić „Tatuaż”. Pracujący w studiu o nazwie „Przemyśl to” „Bolec” na przykładzie „dziar” kolegi przedstawił wiele wskazówek i porad, na co szczególnie uważać...

Długo wyczekiwany powrót stylisty fryzur stał się faktem. Ze względu na obostrzenia nasz bohater ze swoją asystentką Angeliką zaczął działać w podziemiu. Kiedy wydawało się, że jego salon został odkryty przez służby, lokal niespodziewanie odwiedził prezes jednej z telewizji. Kogo zastał w środku?

Pośród różnych atrakcji, jakie gospodarze przygotowali dla gościa specjalnego, znalazł się udział w jednym ze skeczów. Piotr Kupicha w polskiej wersji jednej ze scen serialu „Brooklyn 9-9” wcielił się w podejrzanego, który dla potrzeb identyfikacji sprawcy, musi zaśpiewać przebój zespołu Just 5 „Kolorowe sny”. Zawirował cały świat!

„Sztab kryzysowy” ma pełne ręce roboty w trosce o najlepszy los kraju. Ze względu na nieodpowiednie standardy Unii Europejskiej, zapadła decyzja o rezygnacji Polski z członkostwa we wspólnocie. A że to postanowienie trzeba uczcić - i to najlepiej lokalnymi produktami - na stole pojawił się „polski szampan”. Co jeszcze zapewnił catering Irena?

Kabaret K2 i goście przeprowadzili „Casting na dziennikarzynę” w specjalnym skeczu poświęconym gościowi specjalnemu. Ostatnim etapem rekrutacji na stanowisko redaktora portalu plotkarskiego była rozmowa z zespołem Feel. Artystom udało się rozbawić Piotra Kupichę do łez!

Tego jeszcze nie grali! Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz przygotowali dla gościa specjalnego wyzwanie, które polegało na zaśpiewaniu piosenek Feel w różnych stylach muzycznych. Jak brzmiało „Jak anioła głos” w wersji reggae „JNo pokaż na co cię stać”, gdyby było przebojem country? Artyście poszło zbyt dobrze, więc „Jest już ciemno” musiał wykonać ujeżdżając mechanicznego byka. Jak wypadło to nietypowe rodeo?

Kabaret Młodych Panów natomiast zaprezentował starcie na linii „Policjanci - Karawan”. Zatrzymani za przekroczenie prędkości pracownicy domu pogrzebowego bronili się, że „nie tylko pijani kierowcy wiozą śmierć”, a przepisy złamali, bo na uroczystości wszyscy czekają na „solenizanta”. Do czego doprowadził ich pośpiech?

A co działo się w nowym odcinku mini-serialu „Mała Polonia”? Między innymi na komisariacie musiał stawić się najbogatszy mieszkaniec, Hieronim Mewa...

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze