2021-02-16

„Klinika Skeczów Męczących” znów otwarta od 7 marca

Najlepsza terapia śmiechem wiosną w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie. Nowe skecze, przezabawne wizyty w salonie stylisty fryzur, satyryczny przegląd wiadomości z Polski i świata oraz muzyczne niespodzianki. Do tego oczywiście plejada gwiazd i wyjątkowych gości, z którymi Kabaret Skeczów Męczących zadba o znakomitą rozrywkę i dobry humor widzów. „Klinika Skeczów Męczących” otwiera się na wiosnę od 7 marca!

Autorska formuła stworzona przez gospodarzy łączy elementy z programów stricte kabaretowych z tymi znanymi z rozmaitych talk-show. Podstawą „Kliniki Skeczów Męczących” są szalone pomysły, mnóstwo pozytywnej energii i duże poczucie humoru. Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Jarosław Sadza i Michał Tercz zapraszają gości nie tylko ze świata kabaretu i odważnie poruszają najbardziej aktualne tematy, dzięki czemu każdy odcinek jest pełen zaskoczeń. Gośćmi specjalnymi na początek drugiego sezonu będą dwie wspaniałe kobiety, czyli Joanna Liszowska oraz Magdalena Stużyńska, aktorki serialu „Przyjaciółki”.

Prowadzących na scenie wspomagać będzie niezawodna ekipa w składzie Monika Dryl, Adrianna Borek i Kabaret K2. Dołącza do niej na stałe Kabaret Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy, według pomysłu Roberta Górskiego.

Nowy sezon, to także kontynuacja mini serialu „Mała Polonia”, który pokochali widzowie. Mała Polonia to miejscowość, w której mieszka tylko 3 tysiące 800 mieszkańców, którzy są idealnym odbiciem naszego kraju. Odbiciem w krzywym zwierciadle. Kabaret Skeczów Męczących, wcielając się w rezydentów tej niewielkiej metropolii, przedstawia paletę niezwykle barwnych postaci. Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiadać będzie przebojowy zespół Enej. 

- Drugi sezon Kliniki mocno zaskoczy, ale też z pewnością zadowoli naszych widzów. Wyjdziemy nieco bardziej poza ramy środowiska kabaretowego, zapraszając, wciągając w nasz świat i sprawdzając w oryginalnych zadaniach aktorów, muzyków czy sportowców. Pojawią się między innymi Joanna Liszowska, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Piaseczny czy Sławomir Peszko. Pozostaje z nami nasz serial „Mała Polonia”, który w kolejnej odsłonie będzie w niezmiennie mocny i bezkompromisowy sposób pokazywał przywary całego polskiego społeczeństwa - powiedział Marcin Szczurkiewicz z Kabaretu Skeczów Męczących.

To oczywiście nie wszystko, co zaproponują widzom gospodarze. - Do tego mnóstwo aktualności, bieżącego komentarza i premierowych skeczów. Za oryginalną oprawę muzyczną niezmiennie odpowiadać będzie fantastyczny zespół Enej, a wisienką na torcie niech będzie dołączenie do naszej ekipy Kabaretu Moralnego Niepokoju, ze stałym cotygodniowym, przygotowywanym specjalnie dla nas materiałem. Pamiętajcie - zapraszamy do Kliniki Skeczów Męczących wszystkich, nawet bez skierowania. Przyjmujemy w każdą niedzielę od 20:00 w Telewizji Polsat! - dodał artysta z Kabaretu Skeczów Męczących.

  

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących od 7 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.