2021-03-29

Piotr Szczurek z „Love Island” uczestnikiem „Ninja Warrior”

0

To jest niewątpliwie jego czas! Trener personalny z Warszawy, znany także jako „miejski drwal”, szuka miłości w popularnym programie Polsatu „Love Island. Wyspa miłości”. Jakby tego było mało, Piotr Szczurek postanowił także sprawdzić się na ekstremalnie trudnym torze przeszkód w „Ninja Warrior Polska”! Czy szczęście w miłości pójdzie w parze ze szczęściem w sportowym show?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Wyrzeźbione ciało Piotra Szczurka świadczy o tym, że dużo czasu spędza na siłowni - nie tylko jako osoba asystująca podczas ćwiczeń. Z pewnością pomóc w dojściu do finału „Ninja Warrior Polska” mogą także odpowiednie „koneksje”... Piotr trenuje z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim! Czy to jednak wystarczy, aby pokonać ekstremalnie trudne przeszkody i powalczyć o 150 tys. złotych - główną nagrodę w show?

Mówi o sobie „ekskluzywny wuefista dla dorosłych”, jednak skromności nie można mu odmówić. Wiele razy odebrał od losu lekcje pokory. Jego życie przypomina nieco amerykański sen. - Moja droga z Tuchowa, z którego pochodzę, do Warszawy była długa i wyboista – wspomina Piotr Szczurek. - Zanim zostałem trenerem, po drodze zajmowałem się chyba wszystkim, czym można było. Od wykładania towaru na półki w sklepach, po pracę na stoisku rybnym czy w hurtowni z warzywami i owocami. Dzięki temu, że tyle po drodze przeszedłem, żyje mi się teraz łatwiej - podsumowuje. Bez wątpienia sport odegrał w życiu „miejskiego drwala” bardzo dużą rolę. - Tak naprawdę w sporcie uczymy się przegrywać. Otrzepać się i iść dalej - twierdzi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Piotrowi nie można odmówić także... konsekwencji! I to nie tylko sportowej! Od pierwszego odcinka „Love Island. Wyspa miłości” jest wierny atrakcyjnej Stelli. Mimo licznych wzlotów i upadków para idzie po zwycięstwo z miłosnym show Polsatu.

Jak siła, konsekwencja i optymizm zaprocentują na torze w „Ninja Warrior Polska”?

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze