2021-03-15

„Ninja Warrior Polska”: Łukasz Kadziewicz odsłania sześciopak

0

Sportowa ambicja powoduje, że wielu zawodników powraca na ekstremalnie trudny tor „Ninja Warrior Polska”, żeby kolejny raz spróbować swoich sił. Wśród niestrudzonych uczestników znalazł się komentator Polsatu Sport, a także siatkarski wicemistrz świata, Łukasz Kadziewicz. Jak przebiegło jego starcie ze słynną trasą w trzecim odcinku sportowego show? Zobacz wideo!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Łukasz Kadziewicz powraca do programu z jeszcze większym zapałem. Jego udział w poprzedniej edycji zakończył się... spektakularnym upadkiem do wody już na drugiej przeszkodzie. - Pamiętam drugą edycję, wiem, gdzie popełniłem błędy - mówi. - Szukam progresu. Ambicja sportowa podpowiadała mi, że muszę zrobić wszystko, żeby spróbować raz jeszcze i zrobić malutki krok. Mam nadzieję, że przeszkód pokonam więcej niż w ostatniej edycji - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Kadziewicz (@lukaszkadziewicz)

Zdaniem siatkarskiego wicemistrza świata, nie ma on szans, aby wspiął się na słynną Górę Midoryama. Przeszkodą są jego warunki fizyczne – przede wszystkim wzrost. Ale czy na pewno? - Sześciopaczek jest, zobaczymy, czy wykorzysta - tak skomentowała jego wejście na trasę „Ninja Warrior Polska” Karolina Gilon. - Zapraszam na tor! Tam zdejmę koszulkę - żartuje sportowiec.

- Gdy w wieku trzydziestu pięciu lat kończyłem karierę, doskonale zdawałem sobie sprawę, że czego nie dogram na boisku, czego nie jestem w stanie wykonać z powodu wieku, to mogę „dowyglądać”. I tak też stanie się na torze w odcinku z moim udziałem - dodaje ze śmiechem Łukasz Kadziewicz.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze